Perfumy Kleopatry

Europa, 1939 rok. Nad światem zbierają się czarne chmury. Wybuch wojny jest tylko kwestią czasu. Nie przeszkadza to jednak elitom w zabawach zaspokajających ich wyrafinowane pragnienia. W egzotycznych i ekskluzywnych klubach podążają za przyjemnościami ciała, nie zwracając uwagi na świat rozpadający się na ich oczach. Eve Marlowe ma wszystko czego potrzeba, aby wieść dekadenckie życie: urodę, majątek, pozycję społeczną, odwagę ... i nienasycony apetyt na erotyczne przygody. Posiada również wyjątkowy skarb - perfumy starożytnego pochodzenia, które jak powiadają, zostały przygotowane dla samej Królowej Królów - Kleopatry. Uwodzicielskie, zniewalające, tajemnicze - to zapach czystej zmysłowości. Starożytny eliksir ma taką moc, że wciąga Lady Marlowe w grę dużo bardziej niebezpieczną niż tą, którą prowadziła w mrocznych pokojach osobliwych klubów. Kiedy Naziści rozrywają Europę i Afrykę Północną na strzępy, Eve Marlow ogarnięta żądzą cielesnych doznań, rozpoczyna rozpalającą zmysły podróż z ekscytującymi przystankami w Kairze, Londynie i Berlinie. Każde z miast dostarczy jej nowej dawki rozkoszy, niebezpieczeństwa i szaleństwa. [Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2009]

Informacje dodatkowe o Perfumy Kleopatry:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2009 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-238-6449-3

Kup książkę Perfumy Kleopatry

Perfumy Kleopatry - opinie o książce

Avatar użytkownika - Aleksandra880128
Aleksandra880128
Przeczytane:2016-02-03, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w 2016 roku,
Na początku akcja była dość intensywna, później nie co mniej. Co ciekawego w książce mi się podobało, to to, że autorka zwracała się bezpośrednio do czytelnika. Książka bardzo fajna. Polecam
Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2015-05-26, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Nie zachwyca, ale można przeczytać dla zabicia czasu. Dużo śmiałej erotyki ( a mówią, że Grey był pierwszy... ;). , wątek kryminalny. Mogę przyczepić się jedynie do końcówki książki, która jest pisana jakby ,,na przymus". Liczyłam na bardziej rozbudowaną akcję. Należy pochwalić autorkę za pomysł połączenia historii przesyconej erotyzmem z czasami II Wojny Światowej. Ciekawe połączenie.
Avatar użytkownika - emulina
emulina
Przeczytane:2013-11-23, Ocena: 3, Przeczytałam,
na początku wydawała się ciekawa, ale później straciła swj urok. :| nie spełniła moich oczekiwań
Avatar użytkownika - helena610
helena610
Przeczytane:2013-09-09, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki (2013),
Z przykrością stwierdzam, że męczyłam się z tą książką... Spodziewałam jakiejś erotycznej magii, a znalazłam suche opisy zbliżeń, irytującą narratorkę i wtrącenia na temat II wojny światowej, które do mnie w ogóle nie przemówiły...
Avatar użytkownika - papetka
papetka
Przeczytane:2019-10-20, Ocena: 1, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie... Bardzo słaba książka, ciężko się ją czyta. Na jej korzyść nie przemawia nawet to, na co tak bardzo liczyłam, czyli osadzenie akcji w czasach II wojny światowej. Wydaje mi się, że czas poświęcony na tę książkę można spożytkować w lepszy sposób.

Avatar użytkownika - anika
anika
Przeczytane:2016-11-30, Ocena: 5, Przeczytałam, do 2016,

Książka rzeczywiście, jak mówią opisy, jest bardzo zmysłowa.
Opisy scen miłosnych są śmiałe, co nadaje książce pikantnego charakteru, nic jednak nie ujmuje pozostałym wątkom.
Nie dla purystów i na pewno nie dla nieletniej młodzieży, ale dla dorosłych ceniących dobrą rozrywkę - z pewnością.

Avatar użytkownika - karolina128
Przeczytane:2012-11-29, Ocena: 3, Przeczytałam,
Blond gejsza
Jina Bacarr0
Okładka ksiązki - Blond gejsza

"Wczesnym latem 1892 roku w Japonii spadły obfitsze niż zwykle deszcze. Japończycy nazywają tę porę "deszczami śliwy", gdyż przychodzi ona, kiedy dojrzewające...