Perwersjonistka

Wiele jest ścieżek rozkoszy i pożądania. Niektóre kobiety lubią wyrafinowane trójkąty erotyczne, inne wolą waniliowy seks na wersalce. Bywają i takie, co cenią brutalność i intensywne doznania na granicy szaleństwa i dobrego smaku. Czasem kieruje nimi jakieś niezrozumiałe nienasycenie, innym razem potrzeba zemsty lub po prostu ciekawość. Perwersjonistka to opowiadania o przygodach erotycznych kobiet. Wszystkie je łączy jedno pragnienie, wszystkie śmiało poszukują spełnienia A może pod licznymi maskami kryje się jedna i ta sama postać? Kobieta o wielu obliczach, świadoma ogromu swoich różnorodnych i zupełnie wyjątkowych potrzeb? Czy potem wszystkie żyły długo i szczęśliwie? Na pewno w międzyczasie świetnie się bawiły.

Informacje dodatkowe o Perwersjonistka:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013-03-20

Kup książkę Perwersjonistka

Perwersjonistka - opinie o książce

Avatar użytkownika - takahe
takahe
Przeczytane:2013-05-03, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2013, pożyczone ;),
Pierwsza przeczytana przeze mnie książka z cyklu Czerwonej Serii. Język użyty w książce miejscami nieco wulgarny. Otoczka stworzona tu przez autorkę rekompensuje wulgaryzm. Historie zostały opowiedziane w sposób, pozwalający czytelnikowi bez problemu wczuć się w sytuację bohaterek. Książka składa się z kilku odrębnych opowiadań. Czytając poznajemy kobietę- matkę i niespełnioną żonę która szuka miłości u dużo starszego mężczyzny, kobietę-nauczycielkę nurkowania która z doskoku spotyka się z "juhasem" który nie chce się z nią kochać a jedynie przytula i obserwuje jej ciało (jak się okazuje robi podobnie z jej znajomymi). Jest również call girl która wybiera sobie sama klientów. W opowiadaniach tych zostały uwzględnione różne orientacje seksualne. Została zwrócona uwaga na fakt iż czasem nie dopuszczamy do głosu naszej orientacji, zagłuszamy swoje pragnienia i uczucia.
Avatar użytkownika - agatrzes
agatrzes
Przeczytane:2013-04-19, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Książkę polecam osobom mającym ochotę na wycieczkę w mroczne rejony kobiecych pragnień, nie bojących się ostrego i pozbawionego zahamowań seksu i spotkania z kobietami, które wiedzą czego pragną. Myślę, że w tej książce panowie znaleźliby kilka cennych informacji, a niejedna pani przekonałaby się, że nie jest osamotniona w swoich pragnieniach. Niektórzy podczas lektury mogą być zszokowani i zniesmaczeni dlatego zanim sięgniecie po lekturę sprawdźcie poziom swojego ,,wyzwolenia" i otwartości na nowe doznania.
Avatar użytkownika - benioff
benioff
Przeczytane:2013-06-20, Ocena: 1, Przeczytałem,
po co sięgać po zagraniczny chłam o 50-ciu twarzach, jak mamy swój własny....
"Perwersjonistka" to zbiór dwunastu opowiadań erotycznych, które łączy jedno - odkrywanie własnych upodobań, a także dążenie do spełnienia swoich najskrytszych fantazji. Bohaterek teoretycznie jest wiele, a każda z nich lubi inny rodzaj seksu, ma inne upodobania erotyczne, fantazje. W różny sposób zabierają się do ich odkrywania i spełniania. Jedne uwodzą młodszych od siebie mężczyzn, aby zasmakować z nimi seksu, inne uwodzą starszych i już doświadczonych, jeszcze inne swoich rówieśników. Są kobiety, które do spełnienia potrzebują tylko męskiego ciała i miłych słów, jednak inne do tego używają erotycznych zabawek.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-05-20,
Erotyki przeżywają obecnie prawdziwy rozkwit. Kiedy w moje ręce wpadła książka ,,Perwersjonistka" Julii Kruk, nie byłam do końca do niej przekonana. Zbyt bowiem wiele w ostatnim czasie takich lektur pojawiło się na rynku księgarskim. W końcu jednak postanowiłam dać jej szansę. Czy słusznie? Jest to zbiór opowiadań o kobiecych przygodach seksualnych. Sporo tu wymyślnych, kontrowersyjnych i dość odważnych erotycznych doznań. Będzie spokojnie i agresywnie. Normalnie i wymyślnie. Eksperymentalnie i tradycyjnie. Z pewnością opowiadania te nie pozostawią nas obojętnymi na to, co przeczytamy i wywołają niemałe emocje oraz refleksje. Sceny ,,łóżkowe" i praktyki seksualne miejscami były dla mnie niesmaczne lub nieco szokujące, ale jak wiadomo, każdy ocenia po swojemu. Plusem jest fakt, że autorka nie zapomniała o współczesnych problemach nękających nasze społeczeństwo i naszkicowała je całkiem nieźle. Sporo tu psychologii, którą lubię, choć była tu podana w dość nietypowej formie. Tak czy inaczej nie żałują, że przeczytałam tę książkę, choć z pewnością nie każdemu czytelnikami przypadnie ona do gustu.
Avatar użytkownika - KinguniaCzyta
KinguniaCzyta