Perwersyjna miłość

Tytuł oryginału: Dirty Filthy Rich Love
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka

Tom 2 cyklu Kuszący duet

Odkąd Sabrina odkryła, że jest jednym z sekretów Donovana, nie może poukładać własnych myśli i zrozumieć swoich uczuć.

On sam zniknął i nie daje znaku życia.

Z pomocą przybywa siostra Sabriny, Audrey. Dzięki niej nowa rzeczywistość staje się łatwiejsza do zniesienia. Szybko okazuje się jednak, że przeszłości nie da się tak łatwo wymazać. Zarówno dla niej, jak i mężczyzny, który zna każdy najmniejszy szczegół z jej życia.

Czy Donovan jest zdolny do prawdziwej miłości? A może nadal prowadzi swoją perwersyjną grę?

Tagi: Tylko dla dorosłych

Kup książkę Perwersyjna miłość

Opinie o książce - Perwersyjna miłość

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2021-03-18, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Pierwszy tom zakończył się w takim momencie, że cieszyło mnie , że mam drugi pod ręką . Ciekawiło mnie jak dalej potoczy się perwersyjna walka między Donovanem i Sabriną. Co wyniknie z tajemnic , które odkryła.

Niewątpliwie Sabrina jest w szoku po tym czego się dowiedziała, jak wielki wpływ na jej życie miał Donovan mimo , że formalnie go w nim nie było przez 10 lat . Ale czy na pewno ?
Ma dowody na to, że ją kocha ale czy zaakceptuje taką miłość ?
Donovan jest mężczyzną nie umiejącym okazywać miłości w standardowy sposób. Boi się , że jego miłość przerazi Sabrinę . Czy uda im się znaleźć kompromis ?

Niby erotyk ale nie tylko , jest w tej książce wiele więcej. Mi się bardzo podobała. Może specyficzna, może nieco chora ale zależy co kto lubi . Wg mnie miłość Donovana, mimo że taka trudna jest na swój sposób piękna.

Chętnie przeczytam więcej książek autorki a te serdecznie polecam .

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-07-21, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - LiteraturaZmyslo
LiteraturaZmyslo
Przeczytane:2020-07-06, Ocena: 6, Przeczytałam,

Drugi tom „Kuszącego duetu” to zupełnie „inna liga” niż pierwsza część. Kiedy czytelnik nareszcie poznaje motywy, jakimi kierował się Donovana, kiedy w końcu Sabrina zaczyna słuchać serca… wtedy historia zaczyna nabierać głębi, instyguje i uzależnia. „Perwersyjna miłość” miło mnie zaskoczyła, bo takiego oblicza miłości i pożądania jeszcze nie znałam. I choć to mroczna strona to bardzo mnie pociąga.
Sabrina poznała tajemnicę Donovana. Tajemnicę, która zmienia dosłownie wszystko. Jednak kobieta nie ma szans porozmawiać z mężczyzną, ponieważ ten ucieka do innego kraju. Mimo to Sabrina postanawia dotrzeć do niego i przyznać się, że o wszystkim wie. Wiedza na temat postępowania  Donovana rzuca nowe światło na całe dotychczasowe życie Sabriny. Czy będzie ona w stanie pogodzić się z konsekwencjami postępowania człowieka, którego kocha? A może to nie miłość tylko fascynacja, pożądanie, strach? Kiedy Donovana postanawia wrócić do Sabriny i wszystko jej wyjaśnić oczekuje odrzucenia. Mimo sekretów i kłamstw dostaje drugą szansę. Teraz tych dwoje musi zaakceptować swoje mroczne pragnienia i ustalić granice. Tylko czy są one potrzebne osobą, które już nie mają przed sobą nic do ukrycia? Osobą, które dobrowolnie zrezygnują z prywatności? Czy w imię miłości Donovana i Sabrina będą wstanie żyć w związku, który jest perwersyjny i toksyczny?
„Perwersyjna miłość” bardzo mi się podobała. Wiedząc już o powodach, jakimi kierował się  Donovan inaczej spojrzałam na całą historię i powiem szczerze, że wpadłam w nią po uszy. Laurelin Paige wykreowała bohaterów mrocznych o skomplikowanych charakterach. I właśnie ich mroczne oblicza tak fascynują i ciekawią. To one są filarami całej historii. Autorka zgrabnie poprowadziła fabułę i świetnie przedstawiła relacje między bohaterami. Nie zabrakło oczywiście pikanterii, humoru i zwrotów akcji. Serdecznie polecam „Perwersyjną miłość” oraz inne książki tej autorki. Fani romansów i erotyki będą zachwyceni.

Avatar użytkownika - pospolitaola
pospolitaola
Przeczytane:2020-06-24, Ocena: 3, Przeczytałam,

Donovana i Sabrinę ciągnie do siebie, ich miłość jest silniejsza od zdrowego rozsądku. Chcą ze sobą być mimo wszelkich przeciwności losu, czy też niepowodzeń. Bardzo wiele spięć pomiędzy sobą rozwiązują w łóżku lub w innych miejscach... Oboje lubią "ostre" zabawy, w ich życiu intymnym bardzo często pojawia się brutalność.
Niezmiennie bohaterkę prześladują demony z przeszłości, próbuje sobie ona z nimi poradzić. Pomaga jej w tym oczywiście bohater. Wszystko zmierzało w dobrym kierunku, do czasu...

Relacja bohaterów jest zdecydowanie niezdrowa. Moim zdaniem ta powieść w pewien sposób popiera patologiczne zachowania. Bohaterka przez wiele lat była śledzona, śmiem posunąć się nawet o stwierdzenie, że była prześladowana, a mimo to trwa ona w tej relacji. Autorka opisuje to w taki sposób, jakby nie było w tym niczego złego. Zachowanie Sabriny jest dla mnie irracjonalne i niezrozumiałe. Jeżeli chodzi o Donovana to wydaje mi się być on człowiekiem, który powinien się udać na terapię, a nie wmawiać wszystkim, że rzeczy które robi są w porządku, bo robi to z miłości...

Jeżeli chodzi o samą fabułę, to również troszkę się zawiodłam. Autorka nie wplotła w historię niczego nowego, niczego "wow". Jest to raczej niezobowiązująca powieść, która po przeczytaniu będzie pamiętana jako: perwersyjny facet, uległa kobieta po traumie oraz ich chora relacja.

Grzeszne gierki
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Grzeszne gierki

Miłość bywa wynikiem tego, że nie wszystko idzie zgodnie z planem... Dalsze losy bohaterów ,,Grzesznego zdobywcy" autorki bestsellerów,...

Ostatni pocałunek
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Ostatni pocałunek

Druga część emocjonującej powieści Pierwszy dotyk Laurelin Paige Emily Wayborn dokładnie wie, czego pragnie najbardziej. Może to niebezpieczne. Może...

Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski