Piekło dobrej magii

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 1996 (data przybliżona)
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 83-906070-6-9
Liczba stron: 268

Ocena: 0 (0 głosów)

Jonathan Weather, znany pisarz fantastyki, ulega wypadkowi samochodowemu. Odzyskuje przytomność w świecie... jakby żywcem wyjętym z kart jego powieści. Na pozór!

Magia w tym świecie jest jakaś dziwna, ani czarna, ani biała. Działa raczej jak superszybki program komputerowy. Ludzie też są jacyś inni! Brak magów, kapłanów, wojowników i nekromantów. Wszyscy są uprzejmi, życzliwi, a w szczególności - kobiety. Brak intryg, przewrotów i wojen! Brak polityki! Po prostu sielanka w Krainie Magii.

W miarę upływu czasu Jonathan przekonuje się, że coś tu się nie zgadza. Nie udaje mu się poznać zwyczajów tubylców ani dowiedzieć czegokolwiek o ich przeszłości. Pytań, na które nikt nie chce udzielić mu odpowiedzi, jest coraz więcej. Nieśmiałe przypuszczenia Jonathana, że wszyscy coś ukrywają - szczególnie jego rolę w tym świecie - zmieniają się w konkretne podejrzenia. Musi wydarzyć się coś bardzo dramatycznego, aby Jonathan się o tym przekonał.

Kup książkę Piekło dobrej magii

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Piekło dobrej magii

Inne książki autora
Raptowny fartu brak
Eugeniusz Dębski0
Okładka ksiązki - Raptowny fartu brak

Fartu brak? Czarta znak! Bywa, że przeznaczenie, na autostradzie losu rozbija się o roboty drogowe. Albo Stwórca rzuca monetą, a ta, zawisa w powietrzu...

Krucjata t.2
Eugeniusz Dębski0
Okładka ksiązki - Krucjata t.2

Science fiction i fantasy w jednym. Eugeniusz Dębski, twórca m.in. przewrotnych przygód rycerza Hondelyka zwanego Xameleonem, po raz kolejny zabiera Cię...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy