Piekło Hulka

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-09-16
Tytuł oryginału: Piekło Hulka

Tom 2 cyklu Sinners & Reapers

“Dlaczego ona nie cierpi z powodu tego, co zrobiła, kiedy ja cały czas płonę w piekle, które mi zgotowała?”.
Hulk

Jay podczas pobytu w domu rodzinnym spotyka Chloe – dziewczynę, którą znał od dziecka. Patrzy na nią jak oniemiały, ponieważ nigdy by się nie spodziewał, że podlotek zmieni się w taką piękność.

I co gorsza – chyba się zakochał.

Wszystko układa się idealnie. Kiedy Chloe zachodzi w ciążę, Jay postanawia kupić pierścionek zaręczynowy i się oświadczyć. Jednak to, co stanie się później, będzie przyczyną jego cierpienia przez kilka długich lat. Chloe zrani go najboleśniej jak to tylko możliwe.

Kiedy po latach widzi ją w klubie, nie może uwierzyć w to, jakie ma szczęście. W końcu będzie mógł się zemścić. Chloe zapłaci za to, co zrobiła! Zgotowała mu piekło, a teraz sama pozna jego smak.

Tagi: Romans gang motocykle

Kup książkę Piekło Hulka

Opinie o książce - Piekło Hulka

Książka, która przybliża historię kolejnego członka gangu motocyklowego. Tym razem jest to Jay. Swoją miłość, która złamała mu serce spotyka przypadkiem w klubie i wtedy zaczyna się zabawa.
Chloe i Jay to para idealna. Nie da się przy nich nudzić;) A ich córka to diabeł wcielony i niezłe ziółko.
Świetna historia pełna wrażeń, emocji i humoru.
Polecam z całego serca ;)

Avatar użytkownika - Margarita1980
Margarita1980
Przeczytane:2021-07-23, Ocena: 4, Przeczytałem, Legimi, 52 książki 2021,

,,Piekło Hulka" to kontynuacja powieści ,,Dama Paxtona", Agnieszki Siepielskiej. Pierwszy tom zakończył się ucieczką Chloe, striptizerki w nocnym klubie należącym do motocyklistów, ze sceny, po tym jak Jay ,,Hulk" rozpoznał w niej swoją byłą. I w tym tomie poznajemy historię tej dwójki. Autorka stopniowo odsłania historię Chloe, ujawniając, dlaczego dziewczyna zostawiła zakochanego w niej Jay'a. Szybko okazuje się, że dyszący żądzą zemsty Jay musi uratować nie tylko swoją ex, ale również jej siostrę.

Historia opowiedziana w tym tomie, to kontynuacja poprzedniego tomu, a więc spotykamy tutaj ,,dawnych znajomych": Nikki ,,Pieprzone Utrapienie" Preston, Paxtona Haysa, Coltona i resztę bikerów.

W porównaniu do pierwszego tomu ten jest, mam wrażenie, bardziej mroczny. Bardziej zbliżony do mafijnych romansów, niż motocyklowych. Humoru historii dodają utarczki Nikki i Paxtona, ta dwójka jest idealnym uosobieniem powiedzenia ,,kto się czubi, ten się lubi".

Nadal mój sprzeciw budzi sposób traktowania kobiet przez bikerów. Nazywanie swojej partnerki ,,starą", rozwiązywanie wszelkich problemów seksem, zamiast rozmową, decydowanie za partnerkę o rodzicielstwie, czy wreszcie ,,znakowanie" swojej ,,starej", jak bydło. W porównaniu do serii ,,Reapers MC" Joanny Wylde, Siepielska przedstawia dużo bardziej brutalny świat motocyklistów, i dużo bardziej brutalne traktowanie przez nich kobiet. U Wylde kobiety bikerów nazywane są ,,Lady" i okazywany jest im bezwzględny szacunek, zarówno ze strony innych bikerów jak i kobiet. Również u Wylde, kobiety noszą kuty swoich mężczyzn, nie tatuaże, choć i tu i tu są traktowane jako własność, co mnie osobiście doprowadza do rozstroju nerwowego.

Podsumowując, tę powieść mogą przeczytać ci, którzy chcą poznać dalsze losy klubu ,,Sinners&Reapers".

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2021-07-06, Ocena: 4, Przeczytałam,

Ta historia jest zupełnie inna niż pierwsza część. Choć tu także nie brakuje akcji, kłopotów i wyrównywania rachunków, więc spragnieni adrenaliny czytelnicy nie powinni się nudzić. Jednak w tej opowieści na pierwszy plan wysuwają się uczucia i miłość- silna i gotowa do poświęceń. Gdy przeszłość dogania Jaya w klubie ze striptizem w postaci Chloe, dziewczyny, która złamała mu serce, on chce się jedynie zemścić. Ale gdy kłamstwa wychodzą na jaw, a on drży o życie ukochanej wie, że tylko ona się liczy. Lecz ich droga ku sobie nie będzie prosta, a przeszłość upomni się o swoje szybciej niż sądzili. Autorka zaserwuje nam tu istny rollercoaster emocji i złamie Wasze serca wielokrotnie. Wydawać by się mogło, że Chloe jest krucha, lecz ona wykazała się siłą i odwagą większą niż niejeden motocyklista. Lecz jeszcze nie przeszła do końca przez piekło i jego kawałek będziemy odwiedzać wraz z nią podczas lektury. Trzymajcie się mocno, bo emocje są tu gwarantowane.

Książka jest świetna. Ma same plusy. Fabuła, która nie nudzi. Cały czas się coś dzieje. Jak nie zatargi ze zwaśnionym klubem to kłótnie i kłopoty z kobietami. Język, wulgarny czasem ale bez tego nie byłoby uroku. W szczególności w wypowiedziach Paxtona i Nikki jak się kłócą. Uśmiech sam wychodzi na twarzy, kiedy się to czyta. Sceny erotyczne też dobrze napisane, ze smakiem. Czekam na kolejną część, bo pewnie też będzie dużo się działo

Pętla kłamstw
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Pętla kłamstw

Można błądzić, ale nie należy oszukiwać samego siebie. Twoje życie będzie wyglądać jak ta szachownica. Będziesz zmuszona myśleć nad każdym ruchem i niszczyć...

Antonio
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Antonio

Autorka bestsellerowego Rhysa powraca z drugim tomem mafijnej serii! Alyssa Scott nie może się pozbierać po poniżeniu, jakie zafundował jej narzeczony...

Kwestia winy
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska