Plaster miodu

Cieszące się milionową publicznością rekolekcje o. Adam Szustaka otwierają oczy, pokazując, że Słowo Boże jest żywe i skuteczne. Uczą jak zaufać i uwierzyć, że biblijne wydarzenia to nie tylko nabożne legendy, ale konkretna rzeczywistość, która może zmienić twoje tu i teraz.

Informacje dodatkowe o Plaster miodu:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2015-11-04
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-240-4060-5

Kup książkę Plaster miodu

Plaster miodu - opinie o książce

Avatar użytkownika - Micha
Micha
Ocena: 5, Czytam, Mam,
Pozycja do polecenia każdemu, nie zależnie na jakim poziomie jest jego wiara. Bo trafia ona prosto w serce, nie pozwala zignorować się i zmienia myślenie.
Avatar użytkownika - Emen
Emen
Przeczytane:2015-11-09, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Książka która zostanie ze mną na długo. Będę do niej wracać i już do niej wracam, co chwile jaką myśl mi się przypomina i kiełkuje w duszy.
Avatar użytkownika - Bacha
Bacha
Przeczytane:2015-11-08, Przeczytałam, Mam,
Tą książką nie sposób sie nie zachwycić! Okładka piękna i piękna treść. W sam raz na adwent i nie tylko, na ukojenie ran i na potrzebę życiodajnego miodu, załatania duchowych dziur i zakamarków potrzebujących ukojenia
Avatar użytkownika - Bibliotekarka
Bibliotekarka
Przeczytane:2015-11-08, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Coś jest w ojcu Szustaku takiego, że jego słowa trafiają do wielu osób, i do mnie także. Jakaś taka umiejętność opowiadania, mówienia o rzeczach ważnych, najważniejszych wprost, ale z dozą metafor i obrazów pomagających sobie to wszystko ogarnąć. Na poważnie i mniej, ale zawsze na temat o Bogu i Jego miłości do nas. Nieogranionej
Avatar użytkownika - Kantyna
Kantyna
Przeczytane:2015-11-01, Ocena: 6, Przeczytałem,
Jeszcze wielu rzeczy, zależności i zasad nie znam. Niewiele wiem o życiu, ale wiem jedno, że jak idzie się przez nie z Bogiem, to jest o wiele łatwiej. Na przykład samo to, że szczęścia i miłości trzeba szukać w ludziach, w Bogu. Niby proste, a w istocie trudno to wprowadzić w życie i fiksujemy się na negatywnych sprawach. ,,Plaster miodu” ładnie tłumaczy co jest w życiu ważne.
Avatar użytkownika - Mataranah
Mataranah
Przeczytane:2015-11-01, Ocena: 4, Przeczytałem,
Nie mogę o nim zapomnieć, brakuje mi go każdego dnia, czuje, że mogłabym w swoim życiu zrobić więcej niż robię. Szukałam pomocy w wielu miejscach. W końcu sięgnęłam po książkę Adama Szustaka.On dał mi konkretne słowa do konkretnych sytuacji. Cudownie opowiedział historie z Pisma Świętego, których dotąd nie znałam idzięki niemu przyjrzałam się konkretnym fragmentom i sobie. Potrafił mnie wciągnąć swoimi słowami jakby opowiadał niesamowitą historię. Bardzo fajna książka.
Avatar użytkownika - pieskatyka
pieskatyka
Przeczytane:2015-11-01, Ocena: 6, Przeczytałem,
Szukajcie a znajdziecie. Od dawna szukałam książki, która mnie nie zanudzi, pokaże gdzie w życiu popełniam błędy i co zrobić, żeby być z siebie bardziej zadowolona. Znalazłam w księgarni ,,Plaster miodu” niewątpliwie zaspokoił moją ciekawość. Adam Szustak przemówił do mnie dosadnie, bez ogródek, prosto z serca w serce i muszę przyznać, że naprowadził mnie na właściwe ścieżki życia. Czuję, że z nim przeżyłam ten adwent tak jak należy.
Avatar użytkownika - bellagrand
bellagrand
Przeczytane:2015-11-01, Ocena: 5, Przeczytałem,
Plaster miodu zainspirował mnie do częstszej pauzy w pędzie życia. Do zastanowienia nad sobą i światem, który coraz częściej gubi mnie w sobie. Bardzo niewiele jest takich książek religijnych, które potrafią poruszyć laika, którym jestem. Ojciec Adam Szustak zdecydowanie podołał. Nie sądziłam, że Adam Szustak, którego słuchowisk nigdy nie słuchałam przekona mnie do siebie na tyle, że po przeczytaniu, jeszcze raz przesłucham sobie słuchowiska, żeby utrwalić w sobie refleksje. Mam trochę wrażenie, że mnie wyciszyła, uwrażliwiła na uczucia innych i moje. No i na pewno przybliżyła do myśli o Bogu.
Avatar użytkownika - mucka
mucka
Przeczytane:2015-10-31, Ocena: 5, Przeczytałem,
Żaden człowiek nie ma w sobie takiej siły, by bez Boga odnaleźć szczęście. Wiem to odkąd w moim życiu nastąpiły druzgocące (jak wcześniej sądziłam) zmiany. Wtedy właśnie pomogły mi słuchowiska ojca Adama Szustaka, który naprowadził mnie na dobrą drogę ku szczęściu, i Bogu. I pomoże każdemu, kto się do niego zwróci i zechce poznać. W wydaniu książkowym mogę zawsze wracać do momentów, które są mi akurat pomocne.
Avatar użytkownika - Gertaruda
Gertaruda
Przeczytane:2015-10-31, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Plaster miodu inspiruje do zastanowienia nad sobą i światem, który coraz częściej gubi się w swoich przekonaniach i fiksacjach. Nie sądziłam, że Adam Szustak, którego słuchowisk nigdy nie słuchałam przekona mnie do siebie na tyle, że po przeczytaniu, jeszcze raz przesłucham sobie słuchowiska, żeby utrwalić w sobie refleksje. Mam trochę wrażenie, że mnie wyciszyła, uwrażliwiła na uczucia innych i moje. No i na pewno przybliżyła do myśli o Bogu.
Avatar użytkownika - stokrotka22
Przeczytane:2017-02-18, Ocena: 4, Przeczytałam, 12 książek 2017,
Ewangelia dla nienormalnych
O. Adam Szustak OP0
Okładka ksiązki - Ewangelia dla nienormalnych

To książka dla nienormalnych. Przeczytaj ją. A później daj ją każdemu, kto tego NIE chce. Daj ją każdemu, kto nie chodzi do kościoła, kto myśli, że się...

Garnek strachu. Droga do dojrzałości. Lekcje Gedeona. Audiobook
o. Adam Szustak OP0
Okładka ksiązki - Garnek strachu. Droga do dojrzałości. Lekcje Gedeona. Audiobook

Jest taka ścieżka, taka misja i takie zadanie, które możesz wypełnić tylko Ty. Jeżeli Ty nie pójdziesz tą ścieżką, to nie pójdzie...