Pocałunek

Isabelle ma wszystko - pieniądze i wysoką pozycje społeczną, żyje w luksusie. Brakuje jej tylko miłości. Jej mąż, paryski bankier, jej nie kocha. Isabelle czuje się w domu samotna i niepotrzebna. Najbliższym dla niej człowiekiem jest amerykański polityk, z którym łączy ją szczera przyjaźń. Jednak do czasu, kiedy jeden pocałunek zmienia przyjaźń w gorącą miłość. Niestety, nie jest to początek szczęśliwego życia. Los stawia przed zakochaną parą najtrudniejsze wyzwania.

Informacje dodatkowe o Pocałunek:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: b.d

Kup książkę Pocałunek

Pocałunek - opinie o książce

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2013-09-21, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2013,
Książka pełna miłości, namiętności, przyjaźni i smutku.
Avatar użytkownika - joakrz1983
joakrz1983
Przeczytane:2014-02-21, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2014,
Zaczyna się dość ciekawie. Przeczytałam piękna jak pozostałe książki tej autorki. Wzruszająca pełna miłości, smutku. Książka rozpoczęła się bardzo ciekawie. Z racji że lubię tego typu książki od razu mi się spodobała. Jej początek był trochę monotonny, ale tak bywa na wstępach. Potem zaczęło się coś dziać, w książce pojawiło się dużo emocji i wrażeń. Czytałam ją rano wieczorem i w środku dnia bo ciekawiło mnie co będzie dalej. Jest to opowieść o miłości, to nie wiem czy każdemu takie książki przypadają do gustu, ale ja ostatnio polubiłam taki typ. Główną bohaterką jest Isabelle piękna kobieta która poświęciła 14 lat swojemu choremu dziecku. Dużą rolę w książce odgrywa również Bill, przyjaciel Isabelle który jest pochłaniany ciągle przez swoją karierę polityczną. Książka opowiada głównie o nich i ich życiu. Z mojej recenzji wynika że jest nudna ale to nie prawda. Nie będę wam zdradzać szczegółów przeczytajcie sami, a zobaczycie ile ta książka jest warta. Autorka opisała prawdziwą historię miłości która nie mogła być spełniona przez przeszłość bohaterów.
Avatar użytkownika - kiki94kms
kiki94kms
Przeczytane:2013-08-12, Ocena: 5, Przeczytałam,
Bardzo ciekawa , pokazująca czum jest namiętność i miłość oraz z jakimi problemami musi się borykać
Avatar użytkownika - violabu
violabu
Przeczytane:2013-09-26, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2013,
,,Pocałunek" jest opowieścią o przyjaźni i miłości Isabelle, żony bogatego bankiera, która opiekuje się przewlekle chorym synem oraz Bena, przebogatej szarej eminencji polityki w Ameryce. Oboje trwają w związkach małżeńskich, które nie dają im szczęścia, bowiem ich partnerzy są "potworami". Isabelle nie może odejść od męża, ponieważ nie miałaby pieniędzy na leczenie syna, a żona Bena mogłaby mu zafundować skandal. Są jednak dla siebie stworzeni. Książka porusza ważne tematy, jak akceptacja kalectwa, miłość rodzicielska, dążenie do szczęścia. Treść przepełniają uczucia. Wielkim plusem jest fakt, iż romans ten nie ma konstrukcji typowej dla ,,harlekinów". ,,Pocałunek" śmiało mógłby być podstawą do scenariusza przyjemnego filmu. Jednak nie jest to literatura wysokich lotów, a zarzutów pod adresem autorki i jej stylu można wysnuć wiele.
Sam początek przynudny, ale dalej akcja się rozkręca... i to jak! Naprawdę dobra stara Steel!
Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2014-02-11, Ocena: 4, Przeczytałam, 2002,
Szczęśliwe liczby
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Szczęśliwe liczby

Eileen nie marzyła o innym życiu. Kochający mąż, udane dzieci i piękny dom - jej miejsce na świecie. Nie chciała niczego więcej - miała wszystko. Pewnego...

Gra o władzę
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Gra o władzę

W zdominowanym przez mężczyzn świecie biznesu Fiona wspięła się na sam szczyt. Zawodowy sukces odniosła jednak kosztem rodzinnego szczęścia: jej małżeństwo...