Podstawy masażu

Salon SPA i masażu w Twoim domu Dotyk jest najprostszym lekarstwem na ból i stres. Nic nie kosztuje, działa natychmiast, a oprócz tego przynosi radość. Odprężający masaż i następujące po nim poczucie błogiego spokoju skutecznie poprawiają nastrój i samopoczucie. Dlaczego w takim razie sprawiamy sobie ten prezent tak rzadko? Masaż dotlenia, poprawia krążenie, łagodzi bóle w stawach i odstresowuje. Nauka masażu to wielka przyjemność -- zarówno dla osoby masowanej, jak i dla masażysty. Wszyscy mamy w rękach ten talent: nauczmy się odpowiednio dotykać drugą osobę, a nasze ręce same będą wiedziały, jak krążyć po jej ciele. Zaufaj w tej kwestii autorce, doświadczonej masażystce. Podpowie Ci ona, jak: łagodzić bóle karku i głowy, masować plecy, klatkę piersiową, nogi i ramiona, rozluźniać mięśnie całego ciała, przeprowadzić masaż sportowy przed treningiem, usuwać bóle podczas ciąży, sprawić zmysłową przyjemność ukochanej osobie, dotykać zgodnie z zasadami medycyny dalekowschodniej, masażu z czasów Cesarstwa Rzymskiego i starożytnej Grecji. Poczuj magię dotyku... Valerie Voner od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w zabiegach masażu. Założyła i prowadzi Instytut Refleksologii i Rozwoju Duchowego w Nowej Anglii. Mimo pełnionej funkcji kontynuuje praktykę terapeutyczną.

Informacje dodatkowe o Podstawy masażu:

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: b.d
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 83-246-0718-8

Kup książkę Podstawy masażu

Podstawy masażu - opinie o książce

Powrót matki
Danuta Awolusi ;