Podwójna rozgrywka

Wydawnictwo: Vectra
Data wydania: 2021-09-03
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788365950697
Liczba stron: 300
Język oryginału: polski

Ocena: 4 (2 głosów)

Młoda nauczycielka prowadzi prywatne śledztwo w sprawie obrazu skradzionego z jej mieszkania. Nie spodziewa się, że wkrótce odkryje aferę, w którą zamieszani mogą być jej uczniowie. By rozwikłać zagadkę zniknięcia cennego płótna, Marta zaczyna prowadzić podwójną grę.

Tagi:

Kup książkę Podwójna rozgrywka

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Podwójna rozgrywka

Kiedy mam ochotę na lekką książkę, najchętniej sięgam po komedie krymianlne, Olga Rudnicka, Alex Rogoziński wiodą u mnie prym, myślę że do tego grona dołączy też Maja Gulka.

Wrocław, młoda nauczycielka wyprowadza się od rodziców do wynajętego mieszkania, nareszcie chce żyć na własną rękę. Kawalerka na poddaszu może nie jest szczytem jej marzeń ale przypada dziewczynie do gustu. Na ścianie wisi cenny obraz, który znika nie wiadomo w jakich okolicznościach, ktoś go ukradł, ale kto? Przez mieszkankę przewijało się tego dania tyle osób. Marta rozpoczyna właśnie śledztwo, musi znaleźć obraz zanim właściciel zorientuje się że ściana jest pusta, ale czy i ten ma dobre intencje i prowadzi legalne interesy.

Książka lekka i przyja jedemna. Czyta się ją szybko i ciężko ją odłożyć. Dużo się tu dzieje ale nic nie jest chaotyczne, wszystko ze sobą współgra. Uważam że to bardzo udany debiut i już czekam na kolejne książki autorki.

Link do opinii
Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2021-11-07, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Komedia kryminalna, która idealnie nada się na leniwe popołudnie. To debiut autorki, Maja Gulka ma w planach kolejne części, jestem ciekawa następnych przygód głównej bohaterki Marty. 

Link do opinii