Pokochać siebie

Data wydania: b.d
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 83-7256-862-6
Język oryginału: Polska

Przechodzisz przez trudny okres w życiu? Zastanawiasz się nad sensem swojego istnienia? Prawdopodobnie możesz przechodzić przez kryzys akceptacji swojej osoby. Może brak uczucia od innych jest powodem braku pozytywnych odczuć do siebie samego? Książka “Pokochać siebie” uczy akceptacji i uczy jak być szczęśliwym, abyś tym szczęściem mógł podzielić się z innymi.

Pragniesz pokochać kogoś naprawdę? Najpierw musisz pokochać samego siebie. To gwarancja bezinteresownej miłości. Trzeba więc zacząć od własnej akceptacji i od budowania własnego szczęścia. Dopiero potem możemy dzielić się tym szczęściem z innymi. “Pokochać siebie” to nieopisana pomoc przy różnych stanach depresji i załamania oraz nauka akceptacji samego siebie. Bardzo motywująca, bardzo budująca. Wspaniała.

Walter Trobisch to misjonarz protestancki, który głosił Ewangelię w krajach afrykańskich oraz napisał kilka książek. Zachęcamy do zapoznania się z całą twórczością autora, w szczególności:  “Chciałbym umieć latać”, “Duchowa susza Mała terapia dla wypalonych” czy “Kochałem dziewczynę”.

Kup książkę Pokochać siebie

Opinie o książce - Pokochać siebie