Pokusa. Trust

Tom 3 cyklu (Temptation Series

Miłość to zawsze miłość, choćby cały świat twierdził inaczej.

Logan nie miał dotąd zbyt wielu powodów, aby komukolwiek zaufać. Nauczył się żyć w przebraniu - w zbroi, której nigdy nie zdejmował. Los sprawił jednak, że na jego drodze stanął Tate, a mur dzielący Logana od świata runął. Czy związek z tym niezwykłym, czarującym i wyjątkowo zawziętym barmanem sprawi, że Logan odzyska wiarę w ludzi, a przede wszystkim w siebie?

Tate zawsze na pierwszym miejscu stawiał potrzeby innych. Dopiero miłość do Logana sprawiła, że odważył się nazwać to, czego chce, a nawet po to sięgnąć. I choć nigdy nie wyobrażał sobie, że znajdzie szczęście w ramionach innego mężczyzny, wygląda na to, że jego życie nierozerwalnie łączy się z życiem nieustępliwego i zachwycającego Logana.

Czas, aby Logan i Tate zaufali sobie do końca i ostatecznie uwierzyli w moc łączącej ich więzi. Czy będą w stanie przetrwać wszystkie burze, które właśnie nadciągają?

Trust to trzecia część uwielbianego przez czytelników cyklu MM - Pokusa.

Informacje dodatkowe o Pokusa. Trust:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-02-24
Tytuł oryginału: Trust

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Kup książkę Pokusa. Trust

Pokusa. Trust - opinie o książce

Czy znajdą się tutaj fani serii "Temptation"?? Oprócz mnie oczywiście.

"Trust" to już trzecia część serii. Kontynuacja historii Logana i Tate, która wzbudza wiele emocji!

Jednak z przykrością stwierdzam, że ta część na tle poprzednich wypadła słabiej. Podobała mi się, ale nie aż tak. Fabuła jest na pewno wciągająca i oryginalna. Czyta się ją szybciutko, wszystko przez lekkie pióro autorki. Bohaterowie wyraziści i dobrze wykreowani. Jednak w tej części moje emocje trochę opadły. Już znudziła mnie ta historia. Szkoda.

Najlepszy tom z całej trylogii. Nie było momentu, który by mi się dłużył.

Try
Ella Frank0
Okładka ksiązki - Try

Niespodziewana pokusa, która może przerodzić się w głębokie uczucie. Pierwszy tom gorącej serii romansów MM! Tate Morrison jest w trakcie...

Take
Ella Frank0
Okładka ksiązki - Take

Logan i Tate są w związku, jednak wolą unikać tego określenia. Życie w lekkim niedopowiedzeniu wydaje się dla nich odpowiednim rozwiązaniem. Kiedy Diana...