Polska kuchnia regionalna

Polska kuchnia regionalna to rodzaj poradnika, w którym znalazły się przepisy na potrawy

i przysmaki z wielu regionów Polski, takich jak Pomorze i Kaszuby, Wielkopolska i Kujawy, Śląsk, Pogórze (Podhale i Podkarpacie), Mazowsze i Kurpie, Warmia i Mazury, Małopolska, Podlasie.

Dzięki naszej książce Czytelnik może mieć całą kulinarną Polskę na własnym stole. Książka:

-       zawiera niemal sto przepisów zainspirowanych tradycją kulinarną z regionów całej Polski - zupy, dania główne, desery, przysmaki;

-     ukazuje specyfikę kulturową i kulinarną wybranych regionów naszego kraju - święta i imprezy związane z tradycją kulinarną danego obszaru;

-     prezentuje efektowne zdjęcia potraw, przysmaków i z regionów;

-       dostarcza różnorodnych inspiracji do stworzenia własnych dań i kosztowania swojskich potraw o niezliczonych smakach.

Informacje dodatkowe o Polska kuchnia regionalna:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2015-10-31
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Polska kuchnia regionalna

Polska kuchnia regionalna - opinie o książce

Przyjaciele Martynki w domu
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Przyjaciele Martynki w domu

Poznaj przygody Martynki, chętnie czytane przez dzieci na całym świecie40 nalepek...

praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Biuletyn nr. 4/2006Wybór orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawach polskich tom IV

W numerze: Łucja Miara: Uzasadnianie postanowień o zastosowaniu lub przedłużeniu tymczasowego aresztowania z punktu widzenia Europejskiego Trybunału Praw...

Forget Me Not
Julie Soto