Porady Praktycznego Pana

Praktyczny Pan zna odpowiedź na każde pytanie, dla niego nie ma tematów tabu. Dawno temu, przez dwa lata prowadził stałą rubrykę w tygodniku „Razem”, później jego porady zostały wydane w formie albumu, który okazał się bestsellerem i którego nakład błyskawicznie się wyczerpał. I oto mamy od dawna oczekiwane drugie wydanie.
Czego tu nie ma? Porady prosto z życia: o miłości, przyjaźni, związkach małżeńskich, zdradzie, dzieciach, pieniądzach, pracy, urlopie, emeryturze, przesądach, poczuciu humoru, a nawet o papierosach i alkoholu. Są również porady dla hobbystów: miłośników fotografii, sportu, wędkarstwa czy hodowli rybek. Mądrości tu jak na lekarstwo, ale za to wszystko podane w bardzo przystępnej formie, z dużą liczbą obrazków, jak to w komiksie.

Informacje dodatkowe o Porady Praktycznego Pana:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-66603-01-1

Kup książkę Porady Praktycznego Pana

Porady Praktycznego Pana - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-10-01, Ocena: 4, Przeczytałem,

PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

,,Porady Praktycznego Pana". No pamiętam, jak to po raz pierwszy czytałem, lata temu, oj długie lata, kiedy wychodził magazyn ,,Świat Komiksu", a tam wrzucali jakieś strony z tego. i dobre to były strony. Takie z pazurem, ostre, jak na to pismo, życiowe. Więc fajnie, że rzecz po raz kolejny wraca albumowo i jeszcze z taką fajną akcją promocyjną wokół. Bo może i autor ma w swoim dorobku o wiele ważniejsze i lepsze komiksy, ale ten jest dość szczególną pozycją w jego bibliografii. I przy okazji to po prostu rewelacyjny komiks, przy którym czytelnik śmieje się, ale jednocześnie nie jest to śmiech bezrefleksyjny.

Poznajcie Praktycznego Pana. To człowiek, który każdemu doradzi, zna odpowiedź na każde pytanie, a i nie boi się podejmować żadnego tematu. I nie zawsze mu po drodze z logiką. Ale nie waha się każdemu doradzić w nurtujących go problemach, które wymagają szybkiej interwencji.

A jakie są to problemy? Wszelakie, bo życiowe. A jak życie, to wiadomo: seks. Dużo seksu. Zdrady, małżeństwa, niezdolność do pokazania w łóżku tego, na co powinno nas być stać... Ale są też i kwestie przyjaźni, pracy, pieniędzy, urlopu, emerytury... Cóż, tematy alkoholu i papierosów też padają, bo w końcu to porady dla ludzi dorosłych, a z dorosłymi wiadomo, jak to bywa. Ale cokolwiek nie wymyślicie, jakiejkolwiek pomocy byście nie szukali - czy dotyczy ona waszego ciała, hobby, czy czegokolwiek innego - na Praktycznego Pana zawsze możecie liczyć!

Avatar użytkownika - isil
isil
Przeczytane:2024-03-20, Ocena: 4, Przeczytałem,
Szlurp i Burp - 1 - O zmroku
Tadeusz Baranowski0
Okładka ksiązki - Szlurp i Burp - 1 - O zmroku

Szlurp i Burp powracają! O zmroku powoli wyłaniają się z mroku. Umyli i naostrzyli zęby i wypatrują potencjalnych ofiar (chętnie młodych i miłych z wyglądu...

Antresolka profesorka Nerwosolka
Tadeusz Baranowski0
Okładka ksiązki - Antresolka profesorka Nerwosolka

Przygody zwariowanego naukowca - profesora Nerwosolka oraz jego asystentki Entomologii Motylkowskiej. Nasi bohaterowie odkryją zaginiony świat, wyruszą...