Possessed

Tom 1 cyklu Złota elita

Autorka serii ,,Żelazne serca" i ,,Oblicza mroku"!
Zawładnęła nim w chwili, kiedy na niego spojrzała.

Amber Harris po sześciu latach wróciła do San Diego - miasta, z którym wiązały się jej najlepsze i najgorsze wspomnienia. Miała nadzieję, że znajdzie normalną pracę, ponownie się zaaklimatyzuje i uniknie kłopotów, które utrudniłyby nowy start.

Gdy pewnego wieczoru przyjaciółka poprosiła, by Amber zastąpiła ją w pracy w ekskluzywnym klubie Possessed, dziewczyna nie zdawała sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje pociągnie za sobą jej zgoda. Nie spodziewała się, że w tajemniczym lokalu spotka pewnego mężczyznę, który wciągnie ją w swoją grę.

Amber nie znała jego imienia. Nie wiedziała, jak wygląda ani czym się zajmuje, mimo to nie zdołała oprzeć się przyciąganiu nieustannie pchającemu ją w jego kierunku.

Wkrótce Amber zapragnie odkryć, kim jest nieznajomy, nawet jeśli w głębi duszy przeczuwa, że prawda jej się nie spodoba.

Informacje dodatkowe o Possessed:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-11-30
ISBN: 9788383201764

Tagi: tajmenica maska pożądanie klub miłość

Kup książkę Possessed

Possessed - opinie o książce

Świetna książka napisana w świetny sposób. W tej powieści nie mam do czego się przyczepić. Od początku czytałam z wielkim zaciekawieniem żeby dowiedzieć się kto jest mężczyzna który uwiódł bohaterkę. I duży plus za takie zaskoczenie. Historia wciąga i porusza serce czytelników. Mam ochotę na więcej książek ten autorki utrzymanych w takim klimacie

Avatar użytkownika - Eliza89
Eliza89
Przeczytane:2023-03-18, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2023, Mam,

Tegoroczny prezent urodzinowy i jednocześnie polecajka.
No i cóż mogę napisać ... że to taki Grey, tylko okraszony tajemniczością, bo mamy tu zagadkowego Pana X-a w masce.
Dużo scen łóżkowych; próbujemy z główną bohaterką Amber poznać sekret Pana X-a. No ja nie zgadłam kim on jest, tym bardziej, że jest tu kilku kandydatów.I to był ciekawy motyw książki.
Co rusz przewracałam oczami, gdy nasza bohaterka miękła lub rozpuszczała się pod wpływem słów i gestów pana X-a.
Oczywiście jest motyw jakichś ran z przeszłości, które się teraz na nowo otwierają. Motyw pewnych niedomówień oraz złej oceny sytuacji, która wpływa na to jak zachowuje się i jak myśli Amber.
Końcówka przewidywalna i taka ,,aaaawwww":)
Książkę szybko się czyta, pomimo 500 stron. To jest moje pierwsze spotkanie z autorką i muszę przyznać, że ma lekkie pióro.
Polecam osobom, które lubią Pana Szarego.

To moja druga przeczytana książka autorki i na pewno nie ostatnia! Bardzo podoba mi się styl w jakim pisane są powieści przez Panią Agatę. Jest lekko, tajemniczo i tak hipnotyzująco. J

,,Possessed" to świetna historia, pełna chemii między bohaterami. Pełna takiego magnetyzmu i ogromnej niewiadomej kto kryje się za sterami klubu Possessed. Przez całą książkę co chwila zmieniałam zdanie co do tego kim jest Ash. Naprawdę skakałam od jednego, do drugiego i kolejnego mężczyzny, bo autorka niby podsuwała nam jakieś tropy, by za chwilę je kompletnie ,,rozdeptać" i rzucić coś innego. Kiedy to zagadka została już rozwiązana, było takie ,,no przecież". :P Bardzo podobają mi się bohaterowie jacy zostali tutaj wykreowani. Zwłaszcza główna bohatera Amber, która jest bardzo ciekawą i charyzmatyczną kobietą, z pazurem, potrafiącą się nie raz odgryźć ciętą ripostą. A ja lubię jak kobiety w powieściach są silne, niezależne i nie dające sobie wejść na głowę.

Co do samej fabuły, jak dla mnie starzał w 10! Było tak bardzo tajemniczo , a przy tym elektryzująco , namiętnie i gorąco, że nie szło się oderwać od czytania. Relacja bohaterów z każdym kolejnym spotkaniem wchodziła na inny level. Dla kogoś mogłoby się wydawać, iż to za szybie tempo, zwłaszcza, że Amber została postawiona w takiej a nie innej sytuacji. (A o co chodzi, to już sami musicie przeczytać. :D ) Ja jestem zdania, że czasami zaskakuje od razu, nie ważne jakie są to okoliczności.  Nie trzeba nie wiadomo ile, aby się przekonać, że dana osoba jest dla nas. Mi ta książka podoba się ogromnie. Jestem nią wręcz zauroczona i będę wyczekiwać dalszych tomów z cyklu Złotej Elity z wielką niecierpliwością. Zdecydowanie polecam. J

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-11, Przeczytałam,
Żelazna zemsta
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazna zemsta

Adria Heart żyje na krawędzi. Przyjmuje niebezpieczne zlecenia i obraca się wśród groźnych typów. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Kiedy przechytrza samego...

Prosta zemsta
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Prosta zemsta

Kontynuacja niesamowitej historii bohaterów Prostego zakładu! Szkolne życie Caleba runęło w gruzach. Chłopak ma zszarganą opinię, w dodatku cała sytuacja...