Potwór i Panna

Książka dla czytelników o mocnych nerwach. Szalona historia prowadzi nas od starożytnego Rzymu przez poleskie bagna dawnej Rzeczpospolitej, wojnę trzydziestoletnią aż do współczesnej Warszawy, opowiadając krwawą historię zakochanego potwora. Od tej opowieści trudno się oderwać, choć przez cały czas cierpnie nam skóra. I choć autor pragnie nas przekonać, że tak naprawdę jest to książka o miłości Dla jednych będzie to horror z elementami romansu, dla innych niezwykle panoramiczna powieść przygodowa, dla innych wreszcie – niepozbawiona humoru opowieść o tym, jak można postrzegać świat, ignorując jego ogólnie przyjęty obraz. Nazwisko autora nic czytelnikowi nie powie. I tak ma pozostać. Autor postanowił ukryć się pod wymyślonym nazwiskiem. Niech przemawia bohater.

Informacje dodatkowe o Potwór i Panna:

Potwór i Panna - opinie o książce

Avatar użytkownika - MArtT
MArtT
Przeczytane:2013-07-21, Przeczytałam, Mam,
Po przeczytaniu opisu spodziewałam się czegoś innego. Nie moje klimaty
Avatar użytkownika - nimfometka
nimfometka
Przeczytane:2010-06-03, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
po przeczytaniu opisu spodziewałam się czegoś zupełnie innego. i pewnie dlatego się rozczarowałam. nic nie jest jasne, ciężko się wciągnąć. i gdzie ta historia zakochanego potwora? wcale nie jest trudno się oderwać, nie cierpnie skóra. nikomu nie odradzam, ale też nikomu nie polecam.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2010-02-01,
Moja ulubiona dziedzina horror napewno ksiazka bedzieciekawa opis sie niezle zapowiada.