Poza czas i przestrzeń

Tylko bycie sobą umożliwia dojście do własnego, w pełni indywidualnego poczucia szczęścia.

Czas i przestrzeń to najbliższe nam wymiary, w jakich codziennie funkcjonujemy. Wielu z nas odczuwa jednak wynikające z nich ograniczenia. A przecież nasze istnienie zdecydowanie wykracza poza to, co tu i teraz! Jest o wiele bogatsze i o wiele bardziej tajemnicze niż wszystko, co widzimy na pierwszy rzut oka. Książka „Poza czas i przestrzeń” zachęca do głębszego spojrzenia na życie i podjęcia próby odnalezienia w nim ukrytych sensów i przeznaczeń. Uważne i uczciwe spojrzenie na swoje życie, odnalezienie siebie pośród codzienności, odkrycie własnego miejsca może doprowadzić nas do poczucia szczęścia - czegoś, co w wirze czasu i przestrzeni niejednokrotnie wydaje się nieosiągalne.

Recepta na sukces jest w tobie samym. Jeżeli do tej pory sądziłeś, że wszystko przyjdzie ci łatwo, porzuć takie przekonanie. Jeżeli jesteś przygaszony niepowodzeniami, także musisz porzucić destrukcyjne myślenie. Uwierz we własne siły, we własny sukces, w to, że niepowodzenia odeszły i nie wrócą. Zacznij myśleć pozytywnie. Pozytywne myślenie powoduje pozytywne skutki, a każdy problem ma rozwiązanie.

Informacje dodatkowe o Poza czas i przestrzeń:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2020-04-06
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-8147-807-6

Tagi: sens życia

Kup książkę Poza czas i przestrzeń

Poza czas i przestrzeń - opinie o książce

Sięgając po książką „Poza czas i przestrzeń“ obawiałam się zbyt religijnego podejścia do tematu, gdyż w notce biograficznej można przeczytać, że autor jest teologiem i zwolennikiem chrześcijańskiego mindfulness czyli uważności. Tymczasem zawarta w niej wiedza ma charakter uniwersalny, neutralny i przystępny dla każdego, bez względu na wyznawaną wiarę czy wartości. Pan Kusek porusza w niej tematy związane z naszą codziennością, różnymi doświadczeiami, które nas kształtują wpływając na nasze życie.