Poza kontrolą

Tom 3 cyklu Bracia Warner

Czasami właściwy wybór jest tym, który najbardziej boli.

Kontynuacja serii Bracia Warner o współczesnym ognistym Dzikim Zachodzie.

Lane Warner jest przyzwyczajony do bycia w cieniu. W końcu jest najmłodszym bratem i najmniej poważaną osobą w rodzinie. Bardzo niewiele rzeczy w życiu potrafi go wkurzyć i przebić jego grubą skórę. Na szczycie tej listy jest przyjaciółka z dzieciństwa - Brynn. Kiedy związane z nią niezaspokojone pragnienia stają się nie do zniesienia, Lane postanawia odejść.

Brynn jest córką zatwardziałej poszukiwaczki złota. Życie nigdy jej nie oszczędzało, ale nie straciła nadziei na znalezienie swojego bezpiecznego miejsca. Mogłaby je zbudować z Lane'em, ale choć był wszystkim, czego kiedykolwiek pragnęła, wiedziała, że jest również tym, czego nigdy nie dostanie. Jednak dziewczyny takie jak Brynn nigdy nie odpuszczają.

Informacje dodatkowe o Poza kontrolą:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-06-16
Tytuł oryginału: Escape (Getaway #3)

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Kup książkę Poza kontrolą

Poza kontrolą - opinie o książce

Brynn I Lane byli kiedyś najlepszymi przyjaciółmi. Jednak gdy dziewczyna odrzuciła jego pomoc i zgodziła się na małżeństwo z jego umierającym ojcem, wszystko się zmieniło. Po dawnej przyjaźni nie zostało śladu, a zastąpiły ją żal i smutek.

Po latach ich relacja znów zaczyna się stabilizować, do momentu, gdy Brynn zostaje zaskoczona oświadczynami innego mężczyzny. Lane pod wpływem chwili wyjeżdża, ale nie wie, że tym razem Brynn będzie o niego walczyć.

„Poza kontrolą” to przyjemna i niewymagająca historia. W książce sporo się działo, akcja toczyła się bardzo szybko. Fabuła była nieprzewidywalna i momentami trochę wyolbrzymiona. W książce było sporo opisów, których czytanie było trochę nużące.

Bohaterowie zostali ciekawie wykreowani, mieli swoje demony i mierzyli się ze zdarzeniami ze swojej przeszłości. Autorka poruszyła kilka trudnych i przykrych tematów. Według mnie zabrakło humoru, który by je równoważył.

Książka mi się podobała, choć nie była idealna. Raczej nie zapamiętam jej na dłużej, ale przyjemnie spędziłam z nią czas.

Niepokorny. Jego Siła
Jay Crownover0
Okładka ksiązki - Niepokorny. Jego Siła

Rome, były żołnierz, którego dręczą koszmary, i Cora, która pod maską wesołej przebojowej dziewczyny kryje bolesne wspomnienia. Kochają się, lecz boją...

Zaryzykuj ze mną
Jay Crownover0
Okładka ksiązki - Zaryzykuj ze mną

Heavymetalowiec i grzeczna dziewczyna. Czy mają szansę na wspólną przyszłość, która pozwoli im zapomnieć o przeszłości? AYDEN: Jet Keller był jedną...