Poza ringiem

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-66570-60-3

Porywający romans, który rozpali wasze zmysły! Bezczelny Ivan zawsze dostaje to, czego chce. Na ringu i poza nim ma tylko jeden cel - zwyciężać. Kiedy jego bokserska kariera zostaje niespodziewanie przerwana, Ivan zostaje całkiem sam. Szybko okazuje się, że pasja i adrenalina są dla niego jak narkotyk. Upadły wojownik postanawia odzyskać dawną sławę. Amelia od pierwszej chwili wie, że to nie jest facet dla niej. Intrygująca, twardo stąpająca po ziemi malarka jasno stawia granice. Są jednak sytuacje, w których dla Ivana nie istnieje słowo "nie". Gorący romans szybko przeradza się w pełen namiętności związek. Amelia jest jego największym szczęściem, ale i największą słabością. Co będzie, gdy dowiedzą się o tym ci, którzy zechcą to wykorzystać?

Kup książkę Poza ringiem

Opinie o książce - Poza ringiem

Ivan jest uparłym sportowcem. Federacja odbiera mu mistrzowski pas i zakazuje walk na 6 lat. Ivan rozpacza i pije. Po dwóch latach postanawia coś zmienić. Poznaje Baptiste, który ma dla niego propozycję. Poznaje również Amelię, dla której traci głowę.

Przyjemna, dobrze się czyta.

Dzięki te książce pokochałam twórczość Ani Kasiuk jeszcze bardziej i nawet nie sądziłam, że to w ogóle będzie możliwe! „Poza ringiem”. Amelia i ja” to jak laska dynamitu wśród książek, które wyszły spod pióra autorki.

Dbałość o szczegóły, wiedza na temat świata bokserskiego i wszystkiego co się z tym wiąże, dały wyraźny i kompletny obraz scen, co było dosyć odświeżające, jeśli chodzi o romanse jakie w ostatnim czasie czytałam. Czuć, jak wiele pracy Ania włożyła w przedstawienie tej historii, ukazując szorstkość, bezwzględność i brutalność tego świata, nadając jej tym samym niezwykłej wiarygodności. Stworzyła cudowny obraz idealnie odzwierciedlający ból, bezradność, determinację, męstwo, wiarę, nadzieję i miłość, które połączone z mnóstwem słów dały niezwykle intrygującą i zaskakującą historię, od której nie sposób się oderwać. Talent Ani do opowiadania pozwolił zagłębić się w życie jej bohaterów, doświadczać tych samych emocji, poczuć chemię między nimi, a przede wszystkim zdać sobie sprawę, że szczerość i zaufanie są naprawdę ważne, bo nawet najgorsza prawda jest lepsza niż najpiękniejsze kłamstwo. Pokazuje także, że mimo kłód rzucanych pod nogi, bolesnej przeszłości, która cały czas ma na nas wpływ, przy właściwej osobie jesteśmy w stanie wznieść się i ruszyć dalej.

„Poza ringiem. Amelia i ja” to z pewnością nie jest cukierkowy romans, więc nie spodziewajcie się kwiatków i serduszek. To boleśnie realna opowieść, która udowadnia, że życie to nie bajka, a każdy z nas musi czasem stoczyć walkę o to, co najważniejsze, bo nic nie jest wieczne i nie wszystko przychodzi łatwo i na pstryknięcie palcem.
Jestem absolutnie oczarowana tą historią i jestem przekonana, że sięgając po tę książkę nie będziecie rozczarowani. Polecam!

Mroki Łowisk. Łowiska tom 2
Anna Kasiuk0
Okładka ksiązki - Mroki Łowisk. Łowiska tom 2

Miłość i czas nie zawsze leczą zadane rany... Majka podejmuje wyzwanie, jakie rzuca jej los. Z wrodzonym sobie zapałem próbuje budować szczęśliwe życie...

Jagoda
Anna Kasiuk0
Okładka ksiązki - Jagoda

"Jagoda" to trzecia odsłona sagi Anny Kasiuk zatytułowanej "Łowiska". Majka zamieszkała w starym domu nad jeziorem, z ogromnym zapałem prowadzi poradnię...