Poziomki 2017/2018. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?

Kochani, oddaję w Wasze ręce po raz kolejny mój Przewodnik Poziomki, który mam nadzieję stanie się dla Was drogowskazem po najsmaczniejszych restauracjach i najmilszych hotelach w Polsce. Są to miejsca, które miałam okazję odwiedzić i posmakować tamtejszej kuchni. One skradły moje serce, albo widząc starania i wielką pasję właścicieli, chcę dać niektórym kredyt zaufania.

Podróżując po Polsce, widzę przede wszystkim ludzi. Uśmiechniętych, życzliwych, dla których prowadzony przez nich hotel, pensjonat czy restauracja jest jak drugi dom. I takie miejsca Wam polecam. Serdeczne, ciepłe. W których smak szarlotki przypomni Wam tę którą piekła Wasza mama, zapach świeżo wykrochmalonej pościeli ukołysze Was do błogiego snu a odgłosy natury ukoją Waszą duszę.

Cieszy mnie, że odkryłam takie miejsca na swojej kuchennej trasie… i mogę dziś Wam je przedstawić. Mój wybór jest bardzo szeroki. Chcę abyście mieli możliwość
skosztować regionalnych rarytasów z prawdziwie agroturystycznych pensjonatów, poprzez restauracje i hotele usytuowane w przepięknych miejscach z sezonową
kartą, skończywszy na luksusowych lokalach w których poczujecie się wybitnie elegancko.

Poziomka to dla mnie symbol. Znak jakości. Synonim najlepszego smaku, polskiej natury, zapachu łąki, śpiewu słowika o poranku, czy wieczornego koncertu świerszczy które słyszałam jako mała dziewczynka…w końcu to głos mojej babci, która piekła i gotowała najlepiej na świecie…

Bo Polska jest piękna, a jej smaki prawdziwie wyjątkowe i to chcę Wam pokazać w tym Przewodniku. Moja Polska… którą ubóstwiam najbardziej na świecie to skarbnica miejsc, do których droga choć czasem może długa, czasem kręta ale warta aby w nią wyruszyć.

Informacje dodatkowe o Poziomki 2017/2018. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2017-10-11
Kategoria: Przewodniki turystyczne

Kup książkę Poziomki 2017/2018. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?

Poziomki 2017/2018. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce? - opinie o książce

Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler
Magda Gessler0
Okładka ksiązki - Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler

Magda Gessler, najbardziej znana polska restauratorka i kreatorka smaku, zdradza przepisy, które odmieniły kulinarne oblicze Polski. W książce znajdziesz...

Kuchnia Polska Magdy Gessler
Magda Gessler0
Okładka ksiązki - Kuchnia Polska Magdy Gessler

Magda Gessler - mistrzyni kuchni serwuje najlepsze przystawki, zupy, dania z mąki, kaszy i ziemniaków, mięsa, ryby oraz ciasta.  Doskonale...