Jest to jedna z części serii Poznaję i rozumiem świat. Cała seria składa się z 4 teczek i przewodnika dla nauczyciela. Komplet Poznaję i rozumiem świat zaplanowany jest na jeden rok szkolny.

Publikacja jest przeznaczona dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz sprzężeniami w przedszkolach specjalnych i integracyjnych oraz zespołach rewalidacyjno-wychowawczych. Materiał może być także wykorzystywany w pracy z dziećmi wymagającymi wczesnego wspomagania rozwoju.

Praca z kartami angażuje zmysły, w szczególności zmysł dotyku (malowanie palcami, praca z wykorzystaniem różnorodnych mas i materiałów, rozsmarowywanie kleju palcami). Wielkość i realizm materiału graficznego ułatwi dziecku przejście z konkretnych przedmiotów na kartę pracy.

Informacje dodatkowe o Poznaję i rozumiem świat. Część 4. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, dla przedszkoli i zespołów rewalidacyjno-wychowawczych:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-02-24
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Poznaję i rozumiem świat. Część 4. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, dla przedszkoli i zespołów rewalidacyjno-wychowawczych

Mój rok. Część 3. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną
Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Mój rok. Część 3. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Karty pracy przeznaczone są dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz mających trudności...

Ja i moje otoczenie. Podręcznik dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną
Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Ja i moje otoczenie. Podręcznik dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz mających trudności...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz