Pracuj mądrze

Pracuj mądrze.

Poznaj swoje naturalne predyspozycje oraz mocne strony, spraw, że praca stanie się przyjemnością i będzie przynosiła wymierne korzyści. Jeśli kochasz to, co robisz, nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu.

Zmień swoje życie na lepsze i osiągnij sukces

.Męczy cię praca na etacie? Być może nie jesteś stworzony do tego, by mieć nad sobą szefa.

.Prowadzisz własny biznes, nie możesz spać w nocy i każdego ranka zrywasz się przerażony z łóżka? Kto wie, może stabilniejsza praca na etacie w korpo ukoiłaby twoje nerwy i pozwoliłaby na realizację pasji po powrocie do domu.

.Masz duszę artysty, dusi cię biurowy gorset, a sztywne godziny pracy i papierologia nużą? Zastanów się, czy nie czułbyś się lepiej jako freelancer.

Wszystkie te drogi są dobre, ale każdy powinien wybrać swoją. Ta książka pomoże ci pokierować karierą, relacjami i rozwojem osobistym tak, aby dostosować świat do twoich potrzeb.

Jakub Czarodziej, doświadczony coach i psycholog, daje ci konkretne rady, jak pracować zawodowo w mądry sposób i w jakim kierunku się rozwijać, by być szczęśliwym i osiągnąć wyznaczony wcześniej cel.

Pokazuje swoją inspirującą historię, która zakończyła się sukcesem i udowadnia , że każdy może go odnieść.

Twoje życie jest w twoich rękach - tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się na zmianę.

Informacje dodatkowe o Pracuj mądrze:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2022-03-09
Kategoria: Poradniki

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę Pracuj mądrze

Magia działania. Zawalcz o siebie
Jakub Czarodziej0
Okładka ksiązki - Magia działania. Zawalcz o siebie

Po pierwszym, bestsellerowym poradniku Jakuba Czarodzieja czas na kolejną książkę. Autor daje swoim czytelnikom bezcenne wskazówki - wprowadzone w życie...

Magia zmiany.Przekrocz własne granice i osiągnij cel
Jakub Czarodziej0
Okładka ksiązki - Magia zmiany.Przekrocz własne granice i osiągnij cel

Zostań życiowym fighterem! Plan Jakuba Czarodzieja jest prosty – najpierw Ty, potem reszta świata. Bo jeśli ty zmienisz swoje życie, zmianę odczują...