Prawdziwa narzeczona

Tom 2 cyklu Na niby

To koniec. Umowa została rozwiązana i ten genialny, korzystny dla obu stron układ spełnił swoją funkcję. Teraz Conor Miller znowu był wolny. Tak jak lubił. Prawda?

Jednak nie potrafi zapomnieć o Olivii, fałszywej narzeczonej. Ciągle ma ją przed oczami, ale przecież pozwolił jej odejść. Czy popełnił błąd? Bo przecież im częściej o niej myśli, tym mocniej uświadamia sobie, że fałsz zmienił się w prawdę, a jego serce już dawno należy tylko do Olivii.

Informacje dodatkowe o Prawdziwa narzeczona:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-03-30

Kup książkę Prawdziwa narzeczona

Prawdziwa narzeczona - opinie o książce

Tak samo jak w pierwszej części, pozycja bardzo przewidywalna, nie było jakiś większych zaskoczeń. Oczywiście książkę polecam jako lekką, niewymagającą dużego skupienia podczas czytania. Lektura w sam raz na raz.

Czy sięgnę w przyszłości po inne pozycję autorki? Niewiem w tym momencie jest bardziej na nie niż na tak.

Avatar użytkownika - ksiazkowa_nutka
ksiazkowa_nutka
Przeczytane:2022-05-01, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Gdy czytałam debiut autorki i jednocześnie pierwsza część tej dylogii, byłam oczarowana zarówno stylem pisania Wiktorii jak i fabułą. No po prostu całokształt kupił mnie bezsprzecznie i niepodważalnie. Niestety, pozostała też obawa, czy autorka da radę utrzymać tak wysoki poziom, bo poprzeczkę postawiła kolosalnie wysoko. Czy się udało! I to jeszcze jak!!!!!!

"Prawdziwa narzeczona" to kolejny fenomen, poziom pierwszego tomu jak najbardziej utrzymany. Jest przegenialnie, emocjonalnie, trochę zabawnie, ale też smutno i wzruszająco. Jednym słowem jest wszystko co być powinno w najlepszej powieści. Wiktoria zdecydowanie potrafi ubrać trudne rzeczy w lekkie słowa, zabarwić je humorem i cała gamą innych emocji!

Jeśli lubicie powieści, które są zdecydowaną bombą emocjonalną na naprawdę wysokim poziomie to nie macie się nad czym zastanawiać. "Fałszywa narzeczona" i "Prawdziwa narzeczona" to powieści, które koniecznie musicie poznać! Gwarantuje, że się nie zawiedzie cię! Mnóstwo wrażeń gwarantowane!!!!

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-04-26, Ocena: 5, Przeczytałem,

Nastąpił koniec umowy pomiędzy Olivią, a Conorem. Mężczyzna w końcu jest wolny, tak jak chciał, jednak cały czas nie może zapomnieć o kobiecie, która była jego fałszywą narzeczoną. Pozwolił jej odejść, chociaż teraz jest pewien, że czuje do niej coś więcej. Czy Conorowi uda się odzyskać Olivie? Jaką cenę będzie musiał za to zapłacić?

Autorka zakończyła pierwszy tom serii #naniby, w taki sposób, że po prostu nie było innej opcji, jak sięgnąć po kontynuację "Fałszywej narzeczonej". Poznajemy tutaj dalsze losy Olivii oraz Conora, oboje po rozstaniu nie potrafią znaleźć sobie miejsca, z dnia na dzień utwierdzają się w przekonaniu, że kochają tą drugą osobę, jednak ciężko naprawić błędy i wyrządzone krzywdy. Conor za wszelką cenę postanawia chronić i odzyskać Olivie, kiedy w pewnych okolicznościach trafia do aresztu, to kobieta próbuje wszelkimi sposobami, nawet zawierając układ z "diabłem" wyciągnąć Conora z tarapatów. Wystawiając przy tym na próbę ich związek, który dopiero co odbudowali, Olivia nie zawahała się ratować mężczyzny nawet kosztem samej siebie, co mówi o jej wielkiej miłości do Conora. Zresztą oboje bardzo się o siebie troszczyli, chronili się nawzajem, co bardzo mi się podobało. Jednak na drodze do ich szczęścia będzie szereg przeciwności losu, które wcale nie będą takie łatwe do pokonania, nastąpi wiele nieprzewidzianych zwrotów akcji, które tylko skłaniały do dalszego czytania książki. Poraz kolejny bohaterowie dostarczyli mi wielu skrajnych emocji, czułam i chłonęłam ich ból, cierpienie, szczęście i miłość. Autorka udowadnia, że czasami warto dać drugą szansę, a miłość - ta prawdziwa, szczera, uskrzydla i pozwala pokonać wszelkie przeciwności, które los stawia na naszej drodze. Świetnie bawiłam się przy tej serii i czekam na nowe książki autorki! Moja ocena to 8/10.

"Kłam­stwo za­czę­ło prze­pla­tać się z praw­dą. Rze­czy­wi­stość mie­sza­ła się z fik­cją. Rozum wal­czył z ser­cem. Aż w końcu po­łą­czy­ło nas to, czego naj­bar­dziej się oba­wia­li­śmy.(..)"

"Prawdziwa Narzeczona" to książka, która emocjami zaskakuje od pierwszych stron książki!

Conor i Olivia zakończyli umowę, a prawdziwe życie dopiero teraz pokazuje swoje pazurki, by ich zaskoczyć! Czy wyjdą cało z walki o szczęście? Czy los nie skrzywdził ich wystarczająco mocno w pierwszym tomie? Czy mają szansę na spokój? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, by znaleźć odpowiedzi na pytania!

" Fałszywa narzeczona" zakończeniem mnie powaliła i bardzo czekałam na drugi tom, by móc uwierzyć, że gdzieś tam wysoko zapisane jest wspólne życie Olivii i Conora! Początek książki ,,Prawdziwa Narzeczona" dokładnie wprowadził mnie w stan euforii, nie dlatego, że kwestia zakończenia pierwszego tomu rozwiązała się, lecz dlatego, że emocjami powaliła mnie na kolana, a to dało mi znak, że cała książka okaże się emocjonalną bombą i tak też było! Conor w tym tomie był zaskoczeniem, jego zmiana, dojrzałość sprawiły, że stał się moim ulubieńcem! Olivia natomiast nie miała łatwo, jej życie to pasmo niekończących się niewiadomych, ona cały czas toczy wewnętrzną walkę, w której nie ma wygranych, jest jedynie ból, który zawsze kogoś musi dotknąć bez względu na podjętą przez nią decyzję!

Autorka pokazała klasę, wprowadzając akcje na wyższy poziom, gdzie niewiadoma cały czas towarzyszy podczas czytania, gdy już myślałam, że nic mnie nie zaskoczy, będzie tylko sielankowo to zostałam sprowadzana na ziemię, jeśli chodzi o książkę "Prawdziwa Narzeczona" nic nie może być pewniakiem! Styl autorki bez zmian pozostaje jednym z moich ulubionych, przez książkę się płynie! Podsumowując, książka emocjonalnie jest zaskoczeniem, gdzie miłość nie idzie w parze ze szczęście, a walka i intrygi łączą się w emocjonalny wybuch, z którego ciężko się podnieść! Polecam!

Umowa dobiegła końca, padły bardzo bolesne słowa, rozstali się, każde poszło w swoją stronę. Tylko ani Olivia, ani Conor nie potrafią zapomnieć, a to, co miało być, tylko fikcją stało się czymś więcej. Jak to powiadają serce nie sługa. Jednak czy tym razem można go posłuchać?
Conor dość szybko zrozumiał, że wcale nie chce wolności, na której mu tak zależało. Niestety zdążyły paść słowa, o których nie będzie łatwo zapomnieć. Olivia, chociaż nadal dużo do niego czuje, pozostaje nieugięta. Boi się ponownie zaufać, boi się ponownie cierpieć, boi się, że po raz kolejny się nie podniesie. Jednak upór mężczyzny, a także zmiany, jakie w nim zaszły pomału ją zmiękczają. Czy da mu jeszcze jedną szansę? Czy Conor zmienił się na tyle, że warto mu zaufać?
Kiedy Olivia już jest pewna swojej decyzji i wie, co zamierza zrobić, w jej życiu pojawia się Liam. Jego obsesja wcale nie zmalała, ma własne plany i nie pozwoli, aby ktoś je popsuł. Czy Olivii grozi niebezpieczeństwo? Czy jest szansa, aby Liam zniknął z jej życia?

Są książki, które kończą się tak, że nie mogę doczekać się kontynuacji i tak było w przypadku tej serii. „Fałszywa narzeczona” była świetna, a zakończenie mocno emocjonujące dlatego z wielką niecierpliwością czekałam aż, zostanie wydana „Prawdziwa narzeczona”. Miała do niej niemałe oczekiwania i ani troszkę się nie zawiodłam. To była naprawdę dobra lektura, z którą pędziłam udany wieczór. Akcja toczy się dość sprawnie, mamy momenty zaskakujące. To historia o miłości, ale również o matce, na którą nigdy nie można liczyć, o który mężczyźnie ma obsesję. Pełna namiętności, intryg, niebezpieczeństw. Książkę czytało się szybko, a podczas czytania towarzyszyło mi wiele emocji.

Książkę czytamy z perspektywy zarówno Olivii, jak i Conora. Według mnie takie rozwiązanie wiele wnosi, pozwala zrozumieć obu bohaterów, ich punkt widzenia, ich uczucia.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani.
Olivia pozostała kobietą z charakterkiem, która potrafi pokazać pazurki i ma własne zdanie. Jednocześnie czasami sama nie wiedziała, czego chce, jak postąpić i przyznam szczerze, że trochę mnie to drażniło.
Jeśli chodzi o Conora, to zmienił się i to bardzo. Jednak nie mogę zbyt wiele wam zdradzić z jego przemiany, aby nie zdradzić za wiele z fabuły. Powiem tylko tyle, że mnie w tym wydaniu bardziej się podobał.

„Prawdziwa narzeczona” to książka, która mnie zdecydowanie się podobała i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu -Mama, żona - KOBIETA

Pierwszy tom bardzo przypadł mi do gustu. Moja recenzje możecie przeczytać TU  . Z niecierpliwością czekałam na ciąg dalszy i nie mogłam się doczekać, by poznać losy  Olivii i Conora. Tom drugi jest w porównaniu do pierwszego mniejszy i muszę przyznać, że tom nie jest zły to trochę czegoś mu brakuje w porównaniu z pierwszym.

Oliwia miała lecieć z przyjacielem na wakacje. Telefon od kuzynki sprawił, że zrezygnowała z lotu. Gdyby poleciała wiemy co by się stało. Pamiętamy jak zakończył się tom pierwszy. Kiedy Honor odkrywa to próbuje naprawić swój błąd. Ale Olivia nie chce go słuchać. Jednak serce nie sługa i w pewnym momencie postanawia dać mu szansę. Czy będą razem? Jaką role w tym odegra Liam?

Conor popełnił błąd. Przestraszył się uczuć, jakimi obdarzyła go Olivia. Kiedy zrozumiał swój błąd okazało się, że jest za późno. Myśli, że Olivia zginęła w katastrofie. Kiedy okazuje się, że jednak nie poleciała jedzie do niej i próbuje naprawić swój błąd. Jest nieustępliwy , uparty i konsekwentnie próbuje przekonać dziewczynę do tego by mu dała szansę. Dopiero jak przyznaje się do swoich uczuć Olivia w końcu przestaje z nim walczyć. Czy udało mu się ją przekonać? Czy Olivia zaufa i da mu szanse?

Fabuła książki jest dużo spokojniejsza, mnie emocjonalna. Początkowo mamy przepychanki między Olivią a Conorem. On chce ja odzyskać ona się broni, mimo że go kocha. Jeśli chodzi o Conora to widać jak się starał, nie naciskał, próbował wyjaśnic ale dziewczyna nie dopuszczała go do słowa.  Byłam na nią zła bo uparła się jak małe dziecko. Kocha go , serc ją bolało ale nie nie wybaczy mu bo nie i już. Nie próbowała go zrozumieć, nie dawała szansy na wyjaśnienie. Potem jedno wyznanie i już obrót o 180 stopni. Wysłuchała i dała mu szanse otworzyć się. To nie będzie słodka historia o miłości, nie spodziewajcie się scen erotycznych i pełnych uniesień chwil. Całość spokojna aż pojawi się ponownie Liam. Akcja wtedy nabiera rozpędu, a sam Liam ...no cóż, ten człowiek działał mi na nerwy od samego początku.

Książka napisana bardzo fajnym stylem literackim. Nie czujemy nudy, nie mamy wrażenie, że historia za szybko się skończyła. Plusem jest na pewno to, że brakuje niedociągnięć. Pierwszy tom i drugi jest napisana tak, że nie mamy jakichś przeskoków. Ciągłość zachowana. Całość lekka, przyjemna choć dużo spokojniejsza od przedniej części. Czy jest słabsza? Niekoniecznie słabsza ale odrobinę spokojniejsza, mniej emocjonująca przynajmniej według mnie. Polecam każdemu, kto chce dowiedzieć się dalszych losów tej dwójki.

Noc z nim 2
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - Noc z nim 2

David po wygranej walce rozpoczyna poszukiwania Alessii. Sprawdza każdy możliwy trop, nie wierząc, że dziewczyna tak po prostu rozpłynęła się w powietrzu...

Fałszywa narzeczona
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - Fałszywa narzeczona

Idealna propozycja dla fanów bestsellera Narzeczona na chwilę! Olivia Lee właśnie straciła posadę kelnerki i musi pilnie poszukać nowej pracy, bo grozi...