Noc z nim

Tom 1 cyklu Bokser

Alessia Palmieri po zakończeniu studiów wraca do rodzinnego domu we Włoszech. Ku jej zaskoczeniu i przerażeniu ojciec przekazuje jej okropne wieści. Ich rodzinna winnica jest na granicy bankructwa, a on, żeby ratować biznes, obiecał jej rękę przedsiębiorcy, który może im pomóc.
Dziewczyna po usłyszeniu tych wiadomości i zrozumieniu, że jej zdanie nie ma żadnego znaczenia, postanawia uciec z domu i wyjechać do Stanów Zjednoczonych.
Jej nowe życie nie jest łatwe. Alessia ledwo wiąże koniec z końcem, a jakby tego było mało, pewnej nocy zostaje napadnięta. Z opresji ratuje ją nieznajomy mężczyzna – David Moore, sławny bokser.

Informacje dodatkowe o Noc z nim:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-06-21
ISBN: 9788383207285

Kup książkę Noc z nim

Noc z nim - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-01-07,

Noc z nim
Bokser
tom 1

Alessia Palmieri po zakończonych studiach, postanawia wrócić do rodzinnego domu we Włoszech.
W domu kobieta dowiaduje się od ojca, że ich rodzinna winnica jest na granicy bankructwa. Dlaczego się tak stało? 🤔 Dziewczyna jest tą i nie tylko tą informacją zaskoczona i przerażona. Jej ojciec, żeby ratować swój biznes, posunął się do drastycznych czynów. Jakich? 🤔
Alessia ma zostać narzeczoną pewnego przedsiębiorcy, który może im pomóc. Jakiego? 🤔 I czy na pewno pomoże? 🤔
Dziewczyna po usłyszeniu tych wiadomości postanawia uciec. Gdzie? 🤔 Dochodzi też do niej to, że nikt nie liczył się z jej zdaniem. Alessia chce na początku wyjechać do Stanów Zjednoczonych i tam zacząć nowe życie. Czy jej, ale to uda? 🤔
Okazuje się, że wszystko jest bardzo trudne, że ledwo wiąże koniec z końcem. A na dodatek tego wszystkiego, jak by jeszcze było mało, pewnej nocy zostaje napadnięta. Przez kogo? 🤔
Ona jednak ma troszkę szczęścia, bo z opresji ratuje ją nieznajomy mężczyzna, a jest nim David Moore. Jest on sławny bokser. Czy ich coś połączy? 🤔 Czy ojciec ja odnajdzie? 🤔 A może odnajdzie ja przyszły narzeczony 🤔. Ale nigdy nic nie wiadomo, bo trzeba z niecierpliwością, czekam na kolejny tom.
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Dziś zacznę sobie od tego, że rzadko zdarza mi się czytać książki z motywem boksu. Ale pomimo to cała książka mi się spodobała, mimo że nie od pierwszej strony. Alissia nie miała łatwego życia, spadło na nią sporo problemów, ale pomimo tego wszystkiego daje zawsze radę. Podczas czytania targały mnie różne emocje tj. smutek, złość, ale też szczęście. Ta książka była moja druga od autorki i na pewno nieostatnia.
Według mnie autorka ma dobry styl pisania, czyta się ją nawet dobrze i szybko.
Autorko, dlaczego tak zakończyłaś książkę? 🤔 Jak tu żyć dalej? 🤔 Nie masz sumienia dla nas czytelników.

Polecam Wam ogromnie 😍.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Po "Pokojówce" byłam ogromnie ciekawa, jak zaskoczy mnie Autorka przy kolejnej książce. Zaczynając "Noc z nim" miałam nadzieję, że będę się równie dobrze bawić, jak i przy pierwszym spotkaniu z piórem Autorki. Tak też było, jednak tym razem mam więcej "ale".

Sam zamysł książki jest naprawdę świetny, ucieczka od ojca, który chcąc ratować winnicę, ma zamiar ofiarować rękę swojej córki pewnemu starszemu mężczyźnie. Brzmi ciekawie, prawda?

Pierwsze dni Alessi w nowym miejscu są straszne, dziewczyna nie ma gdzie się podziać, nie zgarnęła ze sobą za dużo pieniędzy, więc tak naprawdę wystarcza jej jedynie na to, by przez kilka dni się wyżywić. Liczyła, że będzie jej łatwiej, że znajdzie szybko pracę i jakoś będzie żyć z dnia na dzień, a może w końcu los się do niej uśmiechnie. Jednak pewnej nocy, w której postanowiła przespać się na ławce w parku, zostaje napadnięta. Mężczyźni, którzy ją złapali, tylko jedno mają w głowie, nie interesuje ich to, że dziewczyna wręcz błaga, żeby puścili ją wolno. Na jej szczęście świadkiem zdarzenia jest sławny bokser, który po chwili wkracza do akcji i ratuje Alessie z opresji, nie bawiąc się z napastnikami. Kobieta jest mu ogromnie wdzięczna i jakby było normalnie, po prostu następnej nocy wybrałaby się do jakiegoś motelu, by więcej nie doszło do takiej sytuacji. Jednak ona postanawia znaleźć mężczyznę i co jest najdziwniejsze, spać sobie słodko u niego na posesji...

Szczerze mówiąc, trochę rozbroiła mnie ta sytuacja, która wydaje się z lekka absurdalna. No dobra, bohater ją uratował, ale nigdy nie było żadnej wzmianki o tym, że będzie dalej jej pomagał, jednak ta, jakby wprasza się do niego. I to nie jest jednorazowa sytuacja, a zdarza się to dość często. I tak naprawdę, to wszystko nie musiałoby tak źle wyglądać, jak na początku ja to widziałam, ale przez nie wiem, chyba dumę Alessi, dziewczyna unika pytań o to, kim jest i dlaczego cały czas lata za Davidem. W międzyczasie dzieje się wiele różnych rzeczy, ale co było dalej, to już dowiecie się, sięgając po książkę.

Bohaterka praktycznie od samego początku irytowała mnie swoim zachowaniem, była tak nachalna i miała problem z powiedzeniem czegoś o sobie, że było to aż śmieszne. Nie zrozumcie mnie źle, wkurzała mnie, ale miało to jakiś sens w książce. Z czasem jej zachowanie zaczęło się trochę zmieniać i dawało mi wiarę w to, że historia, którą napisała Autorka, nie zawiedzie mnie, tak jak już myślałam po początkowej frustracji. Faktycznie wszystkie elementy układanki zaczęły wskakiwać na swoje miejsce, dzięki czemu mogłam zacząć czerpać przyjemność z lektury. Książka troszkę przypominała bajkę o księciu na białym rumaku, który ma wybawić z opresji księżniczkę. Przynajmniej mi się to tak skojarzyło.

Początek nie zachwycił mnie, jednak z czasem, gdy bohaterzy zaczęli się do siebie zbliżać, wszystko się zmieniło. Zaczęłam inaczej patrzeć na zachowanie bohaterki, w duchu jej kibicując. David również zyskał u mnie plusa, gdyż w końcu za namową jego gosposi pomógł dziewczynie. Udało mu się też dowiedzieć kilku rzeczy o niej samej i miał lepszy pogląd na to, co wydarzyło się w ostatnim czasie. Historia zaczęła nabierać tempa i sprawiać, że ciężko było się od niej oderwać. I choć nastawiałam się na coś lepszego, to nie czuję zawodu i na pewno sięgnę jeszcze po pióro Autorki. Także jeśli nie przeszkadzają wam irytujące bohaterki, to śmiało mogę polecić tę książkę.

Dziękuję serdecznie Wydawnictwu oraz Autorce za egzemplarz!

Avatar użytkownika - sistersasbook
sistersasbook
Przeczytane:2023-08-29, Ocena: 6, Przeczytałam,

Miłosna przeszłość
Wakacje trwają, a my staramy się podrzucać wam wiele wspaniałych pomysłów książkowych na te upalne dni. Dzisiaj przygotowaliśmy dla was jedną właśnie z takich pozycji. Książka, w której się zakochacie, a na kontynuację będziecie czekać z zapartym tchem. Książka o miłości, przeszłości i walce, z seksownym bokserem w tle.
Witajcie, zapraszamy was dzisiaj na recenzję książki "Noc z nim " od Wiktorii Lange oraz Wydawnictwa Niezwykłego.
„Byłem pod wrażeniem tego, jak życie kopało ją z całej siły, a ona za każdym razem się podnosiła i stawała jeszcze silniejsza. Niejeden na jej miejscu już dawno by się poddał, a ona? Im szybciej wstawała po każdym uderzeniu, tym bardziej mi imponowała. I to mnie drażni. Bo całkiem nieświadomie demaskowała moje czułe punkty.”
Alessia dowiaduje się,że musi poślubić mężczyznę, który spłaci długi jego ojca. Kobieta podejmuje decyzję i ucieka na inny kontynent. Niestety tam ciężko jej się zaklimatyzować, a na dodatek zostaje napadnięta. Na jej drodze staje David, który ratuje ją z opresji. Mężczyzna jest znanym bokserem z przeszłością. Co połączy tą dwojkę ?
Na początku musimy powiedzieć wam,że jest to według nas oczywiście, najlepsza książka Wiktorii Lange. My ją po prostu pokochałyśmy. I nie możemy się doczekać bardzo dalszej części.
Co nas oczarowało w tej pozycji. A przede wszystkim rodząca się miłość pomiędzy dwójką bohaterów. Nie była szybka, wręcz można było powiedzieć,że postacie uczyły się na błędach tworząc coś z niczego.
Kolejną rzeczą jest lekkość tej historii. Fabuła to prosta opowieść, ale przepełniona wspaniałymi wątkami. Książkę można połknąć w jeden dzień, jest taka fajna. Dodatkowo szybkość czytania potęguje klarowny tekst, który wręcz zachęca do czytania.
Przyznamy się wam,że nie czytałyśmy chyba jeszcze książek z wątkiem bokserskim, więc była do dla nas nowość i to w bardzo pozytywnym znaczeniu.
I możecie się śmiać, ale gdy czytamy książki tej autorki, to zawsze czujemy taki świeży powiew. Pani Wiktoria w swojej książkę stara się ukazać kompletnie inną historię, inny świat, inne życie. W tej opowieści też to można poczuć.
Akcja książki to jest po prostu cudo. Tu prowadzą ją bohaterowie i ich charaktery. Dwie uparte osoby, które nie chcą przyznać się do błędu. Powoduje to,że działania, budząca się miłość, czy sam nurt książki biegnie swoim tempem.
Książkę poleciłybyśmy wszystkim fankom romansów, bo tu miłość gra główną rolę.
Jeżeli więc chcecie przeczytać coś prostego, z fantastycznym wątkiem miłosnym i z motywem bokserskim to polecamy tą opowieść. Czytajcie. Warto :)

"Noc z nim" to druga książka Wiktorii Lange, po którą miałam okazję sięgnąć. Chociaż pierwsza przeczytana przeze mnie publikacja jej autorstwa nie do końca przypadła mi do gustu, postanowiłam dać jej drugą szansę i zapoznać się z jej kolejną propozycją.

"Noc z nim" opowiada historię Alessi Palmieri, która po zakończeniu studiów wraca do rodzinnego miasta we Włoszech. Jej powrót niestety nie może zostać zaliczony do udanych, ponieważ ojciec postanowił zafundować jej dość niemiłą niespodziankę, bowiem winnica rodziny Palmieri stoi na granicy bankructwa, a jedynym, co może ją uratować, jest zastrzyk gotówki od prywatnego inwestora. Jednak mężczyzna, który zdecydował się zainwestować w ich rodzinny biznes, postawił jeden warunek. W zamian za swoją pomoc chce, aby Alessia została jego żoną.

Dziewczyna nie chcąc wychodzić za starszego od siebie mężczyznę, którego w ogóle nie zna, decyduje się na ucieczkę z domu i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Jednak przyjazd do obcego kraju i zadomowienie się w nim wcale nie są łatwe, bowiem Alessi ledwo udaje się wiązać koniec z końcem. Na domiar złego pewnej nocy dziewczyna zostaje napadnięta, a z opresji ratuje ją sławny bokser -- David Moore. Czy między nią a sportowcem dojdzie do czegoś więcej? Czy pojawienie się Davida w jej życiu odmieni jej los? Czy dziewczynie uda się uciec przed przeszłością? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie w najnowszej książce Wiktorii Lange.

Muszę przyznać, że podchodziłam do tej książki z lekkim dystansem, spowodowanym tym, iż poprzednia książka autorki nie spełniła moich oczekiwań. Ku mojemu zaskoczeniu "Noc z nim" okazała się bardzo przyjemną lekturą z ciekawym połączeniem wątków hate-love i grumpy & sunshine, które podgrzewały atmosferę już od samego początku i trzymały w napięciu w zasadzie do ostatniej strony. Dodatkowym plusem tej historii jest niewątpliwie wątek sportowy, który osobiście bardzo lubię. Uważam, że w tym przypadku został on bardzo ciekawie poprowadzony, a autorka w interesujący sposób ukazała czytelnikom rutynę, jaką muszą wypracować sobie zawodowi sportowcy, aby osiągnąć zamierzony sukces. W całej historii nie brakowało mi również emocji, a nie ukrywam, że jest to element, który ma ogromny wpływ na moją ogólną ocenę danego dzieła.

Muszę przyznać, że doskonale bawiłam się podczas czytania tej publikacji, i chociaż zakończenie pierwszej odsłony było nieco przewidywalne, jestem bardzo ciekawa, co wydarzy się w kolejnym tomie, na który będę czekać z niecierpliwością.

Fałszywa narzeczona
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - Fałszywa narzeczona

Idealna propozycja dla fanów bestsellera Narzeczona na chwilę! Olivia Lee właśnie straciła posadę kelnerki i musi pilnie poszukać nowej pracy, bo grozi...

I See You Everywhere
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - I See You Everywhere

Komedia romantyczna z sąsiedzkimi relacjami w tle! Ich pierwsze spotkanie nie zwiastowało niczego złego, ale kolejne doprowadzały obydwoje do coraz większego...