Noc z nim

Tom 1 cyklu Bokser

Noc z nim
Bokser
tom 1

Alessia Palmieri po zakończonych studiach, postanawia wrócić do rodzinnego domu we Włoszech.
W domu kobieta dowiaduje się od ojca, że ich rodzinna winnica jest na granicy bankructwa. Dlaczego się tak stało? 🤔 Dziewczyna jest tą i nie tylko tą informacją zaskoczona i przerażona. Jej ojciec, żeby ratować swój biznes, posunął się do drastycznych czynów. Jakich? 🤔
Alessia ma zostać narzeczoną pewnego przedsiębiorcy, który może im pomóc. Jakiego? 🤔 I czy na pewno pomoże? 🤔
Dziewczyna po usłyszeniu tych wiadomości postanawia uciec. Gdzie? 🤔 Dochodzi też do niej to, że nikt nie liczył się z jej zdaniem. Alessia chce na początku wyjechać do Stanów Zjednoczonych i tam zacząć nowe życie. Czy jej, ale to uda? 🤔
Okazuje się, że wszystko jest bardzo trudne, że ledwo wiąże koniec z końcem. A na dodatek tego wszystkiego, jak by jeszcze było mało, pewnej nocy zostaje napadnięta. Przez kogo? 🤔
Ona jednak ma troszkę szczęścia, bo z opresji ratuje ją nieznajomy mężczyzna, a jest nim David Moore. Jest on sławny bokser. Czy ich coś połączy? 🤔 Czy ojciec ja odnajdzie? 🤔 A może odnajdzie ja przyszły narzeczony 🤔. Ale nigdy nic nie wiadomo, bo trzeba z niecierpliwością, czekam na kolejny tom.
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Dziś zacznę sobie od tego, że rzadko zdarza mi się czytać książki z motywem boksu. Ale pomimo to cała książka mi się spodobała, mimo że nie od pierwszej strony. Alissia nie miała łatwego życia, spadło na nią sporo problemów, ale pomimo tego wszystkiego daje zawsze radę. Podczas czytania targały mnie różne emocje tj. smutek, złość, ale też szczęście. Ta książka była moja druga od autorki i na pewno nieostatnia.
Według mnie autorka ma dobry styl pisania, czyta się ją nawet dobrze i szybko.
Autorko, dlaczego tak zakończyłaś książkę? 🤔 Jak tu żyć dalej? 🤔 Nie masz sumienia dla nas czytelników.

Polecam Wam ogromnie 😍.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Informacje dodatkowe o Noc z nim:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-06-21
ISBN: 9788383207285
Dodał/a opinię: Patka96x

Zobacz opinie o książce Noc z nim

Kup książkę Noc z nim

Prawdziwa narzeczona
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - Prawdziwa narzeczona

To koniec. Umowa została rozwiązana i ten genialny, korzystny dla obu stron układ spełnił swoją funkcję. Teraz Conor Miller znowu był wolny. Tak jak lubił...

Fałszywa narzeczona
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - Fałszywa narzeczona

Idealna propozycja dla fanów bestsellera Narzeczona na chwilę! Olivia Lee właśnie straciła posadę kelnerki i musi pilnie poszukać nowej pracy, bo grozi...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis