Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2018-08-22

Osiągnij harmonię, żyj po swojemu, na własnych zasadach.

To nie jest książka o tym, jak odnaleźć spokój, sprzątając szafę. Nie znajdziesz tu prostej recepty na szczęście ani gotowych ćwiczeń do wykonania.

To książka o tym, jak w nadmiarze spraw i możliwości odnaleźć to, co dla nas naprawdę ważne. Jak zaplanować czas na celebrowanie codziennych rytuałów, bez poczucia winy. Jak budować prawdziwe relacje i odrzucić toksyczne. Jak ograniczyć to, co zabiera naszą energię i pochłania uwagę, by skupić się na tym, co daje nam najwięcej satysfakcji i radości.

Agnieszka Krzyżanowska - prowadzi bloga Agnes on the cloud, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem w odkrywaniu życia w zgodzie ze sobą. Pokazuje, jak żyć prosto i uważnie na co dzień, bez pośpiechu i na własnych zasadach. Woli słuchać, niż mówić. Skończyła filologię polską we Wrocławiu, ma doktorat z filozofii. Pracuje jako doradca zawodowy.

Kup książkę Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj

Opinie o książce - Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj

Avatar użytkownika - Olena
Olena
Przeczytane:2021-02-11, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2021,
Avatar użytkownika - gosia_gosia16
gosia_gosia16
Przeczytane:2018-12-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,
Agnieszka Krzyżanowska0
Okładka ksiązki - Kierunek: offline. Jak znaleźć cyfrową równowagę i zrozumieć e-dzieciństwo swojego dziecka?

Za­stanówmy się, kim byliśmy i ja­k spędz­aliśmy czas, z­anim na­sze ręce i umysł z­ajął sm­artfon? Czy jesteś wśród tych z pochyloną głową: w pociągu...

Żyj po swojemu. Jak zwolnić w szybkim świecie
Agnieszka Krzyżanowska0
Okładka ksiązki - Żyj po swojemu. Jak zwolnić w szybkim świecie

Nie daj sobie wmówić, że z twoim życiem jest coś nie tak. Nie podążaj za trendami - zwolnij, zadawaj pytania, a zobaczysz, jak wiele masz! Świat...

Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska