Przejęcie władzy

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2013-07-17
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788377478998
Liczba stron: 544

Ocena: 5.25 (4 głosów)

Stany Zjednoczone w niebezpieczeństwie! Czy istnieje ktoś, kto poświęcając wszystko, zdoła zatrzymać tragiczny bieg wypadków?

Mitch Rapp od kilku lat pracuje jako tajny agent w CIA. Mało kto w strukturze zna jego prawdziwe nazwisko i rzeczywiste metody pracy. Jego specjalnością są sprawy beznadziejne - Mitch zajmuje się walką z terroryzmem i jest asem w rękawie służb specjalnych USA. Ten zawód wymaga od niego bezwzględności i zimnej krwi, a Rapp posiada niezbędną w tej pracy motywację - w zamachu przed laty zginęła jego sympatia... Wiedziony chęcią zemsty mężczyzna nie cofnie się przed niczym, by wygrać niebezpieczną walkę z terrorystami.

Kiedy wszystko idzie według planu i nic nie wskazuje na to, by sytuacja mogła wymknąć się Amerykanom spod kontroli, islamiści podstępem opanowują Biały Dom. Ginie wielu niewinnych ludzi, terroryści biorą zakładników. Prezydentowi Hayesowi w ostatniej chwili udaje się ukryć w bunkrze pod budynkiem. Czy aby na pewno jest tam bezpieczny? Cała nadzieja w Mitchu Rappie, tylko on może przywrócić dawny ład...

Vince Flynn w mistrzowski sposób opisuje strukturę tajnych służb USA i wiarygodnie odtwarza metody ich działania. Porusza również fundamentalny dla współczesnego świata problem walki z terroryzmem, skupiając się na sytuacji Stanów Zjednoczonych jako państwa najbardziej zaangażowanego w ten konflikt.

Kup książkę Przejęcie władzy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Przejęcie władzy

Avatar użytkownika - patsi
patsi
Przeczytane:2014-08-08, Ocena: 5, Przeczytałam, czytam regularnie w 2014 roku,
Polecam gorąco. Świetnie zbudowana sensacja z polityką.
Link do opinii

Ta książka była lepsza od wielu filmów akcji, które obejrzałam. To super powieść sensacyjno - szpiegowska. Mitch Rapp nie od parady jest nazywany najlepszym człowiekiem tajnych służb. Jego wiedza, umiejętności, szybkość podejmowania decyzji i logicznego myślenia ratują życie wielu ludzi. Niestety często też zmuszony jest zabijać. Może to niehumanitarne ale tych osób jakoś nie jest mi żal. Nienawidzę terroryzmu. W tej książce historia rozwija się na każdej stronie. Stany Zjednoczone są zagrożone. Tylko jeden człowiek wie, jak sobie z tym aktem terroru poradzić. Nie mogłam się oderwać od czytania.

Link do opinii

Super książka. Zwłaszcza że bardzo lubię sensacje, zakładników i dynamiczną akcję powiązaną z pertraktacjami. W politykę się nie mieszam. Polecam bardzo mocno.

Link do opinii
Avatar użytkownika - powl
powl
Przeczytane:2018-08-09, Ocena: 5, Przeczytałem,

Kup książkę Przejęcie władzy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Amerykański zabójca
Vince Flynn0
Okładka ksiązki - Amerykański zabójca

Nadchodzi nowy Jason Bourne! Mitch Rapp ma 22 lata, kiedy najbliższa mu osoba ginie nad Lockerbie w zamachu terrorystycznym.  Po roku zostaje zwerbowany...

Władza wykonawcza
Vince Flynn0
Okładka ksiązki - Władza wykonawcza

Porywający, obnażający mechanizmy władzy, oparty na współczesnych realiach śmiały thriller polityczny stworzony przez mistrza gatunku.Kiedy pluton...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Monika Kowalska (I)
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Pokaż wszystkie recenzje