Przepis na święta

Wydawnictwo: Harper Collins
Data wydania: 2007
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788323851394
Liczba stron: 238
Dodał/a książkę: Autor X

Ocena: 4 (2 głosów)

Marzenia o dziennikarskiej karierze towarzyszą Emmie od dziecka. Zatrudnia się w lokalnej gazecie w stanie Waszyngton, ale szef zleca jej jedynie pisanie nekrologów. Wreszcie Emma dostaje szansę, by się wykazać. ? ma przeprowadzić wywiad z trzema finalistkami konkursu na świąteczne ciasto. Temat na czasie, bo zbliża się Boże Narodzenie. Redakcja wynajmuje dla niej awionetkę, ale problem w tym, że Emma nie tylko nie znosi ciasta, ale też panicznie boi się latania. A już najbardziej nie lubi takich mężczyzn jak Oliver, pilot i właściciel awionetki. Taki przystojny i pewny siebie, że aż.... intrygujący!

Kup książkę Przepis na święta

Opinie o książce - Przepis na święta

,,Keksy to coś podobnego jak teściowe. Pojawiają się w czasie świąt. Nie masz pojęcia, skąd się wzięli, w jakim są wieku i ile czasu będą się plątać po twojej kuchni." Kolejna, lekka i przyjemna opowieść ze świętami Bożego Narodzenia w tle."Przepis na święta" to idealna lektura na leniwe, zimowe wieczory. Ciepła i żartobliwa, wprowadzi w dobry humor swoich czytelników. Święta to czas przemian i wielkiej miłości - takie przesłanie głosi. Polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika - papetka
papetka
Przeczytane:2014-12-22, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki - 2014 ,
"Przepis na święta" to historia krótka, banalna i przewidywalna. Fabułę można opisać w kilku słowach: on - przystojny pilot z liczną, szczęśliwą rodziną, ona - dziennikarka, naznaczona przeżyciami małżeńskimi rodziców, nie cierpi świąt i przystojnych mężczyzn, a w tle opowieść o keksach. Książka świetnie sprawdzi się do pochłonięcia z popołudniową kawą lub herbatą, bo właściwie tyle czasu potrzeba, żeby ją przeczytać. Idealnie nadaje się dla osób, które preferują tego typu literaturę.
Link do opinii
Inne książki autora
Ożeń się, tato
Debbie Macomber0
Okładka ksiązki - Ożeń się, tato

Mała Chrissie, córeczka szeryfa Mitcha Harrisa, zakochała się w nowej nauczycielce - Bethany Ross - i postanowiła wydać ją za mąż za swojego owdowiałego...

Rodzinne strony
Debbie Macomber0
Okładka ksiązki - Rodzinne strony

Zatoka Cedrów Cedar Cove to malownicze miasteczko nieopodal Seattle. Mieszkańcy kochają się, zdradzają, nienawidzą się i rozchodzą jak wszędzie na świecie...

Reklamy