Przepustka do szczęścia

Świat Lilianny legł w gruzach po tym, jak Marek próbował zamordować Miłosza, jej ukochanego. Żyje w marazmie, zawieszona między tragiczną przeszłością, a niepewną przyszłością. Dziewczyna, chociaż bardzo chce, nie może uciec od przeszłości, która jest bliżej, niż jej się wydawało. I wcale nie pomaga fakt, że zwariowana babka, inspiratorka tragicznych wydarzeń, postanowiła niespodziewanie odwiedzić swoją wnuczkę...

Czy jej ukochany przeżył postrzelenie? Czy będzie jej dane powiedzieć mu, jak bardzo go kocha? A przede wszystkim wytłumaczyć, że ona nie była wmieszana w próbę morderstwa?

Informacje dodatkowe o Przepustka do szczęścia:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2020-08-25

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Przepustka do szczęścia

Przepustka do szczęścia - opinie o książce

Avatar użytkownika - truskawka2
truskawka2
Przeczytane:2021-02-14,

Lilianna była kiedyś o krok od szczęścia. Zakochana w Miłoszu, planowała z nim wspólną przyszłość. Niestety chorobliwie zazdrosny brat - psychopata strzelił do jej ukochanego. Teraz Lilianna próbuje się pozbierać, chociaż jest rozbita w drobny mak. Miłosz przeżył, ale leży w szpitalu w śpiączce. Jego rodzina ma do niej żal - w końcu jest siostrą winnego tragedii. Brat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ale zupełnie nie żałuje tego, co zrobił. Jedynym oparciem zdaje się przyjaciółka - Matylda. Czy Liliana dojdzie do równowagi? Czy Miłosz w końcu się obudzi? Czy jest im sądzone wbrew wszystkiemu szczęście, czy jednak rozstanie?

Całość czyta się jak niezły thriller. Nie ma krwawych scen, ale co chwila ciarki chodzą po plecach. Najbardziej przeraża postać Marka - wspomnianego psychopatycznego brata. Niesamowite studium ciemnych stron ludzkiej natury.

dr Kalina Beluch

„PRZEPUSTKA DO SZCZĘŚCIA”

Aniela Wilk Wydawnictwo Lucky

Czytacie czasami powieści obyczajowe? Ja od czasu do czasu. Tym razem sięgnęłam po książkę Anieli Wilk „Przepustka do szczęścia”. Powieść wciągnęła mnie od samego początku. Nie mogłam przestać czytać. Byłam ciekawa jak potoczą się losy głównej bohaterki. To co się tutaj dzieje sprawia, że łzy lecą ciurkiem. Sprawdza się powiedzenie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Dlaczego? Przeczytajcie „Przepustkę do szczęścia”.
Lilianna niestety nie miała łatwego życia. Jej brat Marek próbował zabić jej ukochanego. Strzelał do niego. Czy Miłosz przeżył? Dziewczyna postanawia zerwać z przeszłością i zacząć wszystko od nowa. Tylko czy jej się to uda? Czy tak łatwo można zapomnieć? Rodzina Miłosza nienawidzi jej. Jej brat siedzi w szpitalu psychiatrycznym. Jej babka – bogata zapatrzona tylko w siebie kobieta. Wyrzeka się wnuczki. Do czasu aż pewnego razu usilnie próbuje nawiązać z nią kontakt. Tylko czy nie jest już za późno? Nasza bohaterka poznaje nowe towarzystwo. Czy wszyscy chcą dla niej jak najlepiej?
Życie bywa przewrotne. Zachęcam do przeczytania „Przepustki do szczęścia”. Akcja wartka, fabuła niesamowita, główna bohaterka z emocjonalnymi problemami. Zaskoczenie pod koniec książki. Jestem nią bardzo zachwycona. Powieść idealnie nadaje się dla młodzieży, mam i babć. Opowieść nie jest ciężka. Idealna na obecne czasy.
Z całego serca polecam.

Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2021-01-24, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2021,

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach.

Lilianna jest tego nalepszym dowodem, kiedy jej brat próbował zabić ukochanego - Miłosza, została z wszystkim sama. Brat trafił do szpitala psychiatrycznego, a jej babcia niebotycznie bogata kobieta zapatrzona tylko we wnuka wyrzeka się Lilianny. Rodzina Milosza nie chce jej znać, dziewczyna postanawia odciąć się od przeszłości, spróbować ułożyć sobie życie na nowo. "Obojętność to chyba najgorsza z odmian piekła."

Czy Liliannie uda się odnaleźć spokój?

Czy kiedykolwiek będzie miała szansę spotkać się z Miłoszem i wytłumaczyć swoją niewinność?

,,... czasem niewielkie gesty mogą powiedzieć więcej niż słowa."

Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2021-09-07, Ocena: 1, Przeczytałam, 2021, niedokończone,
Książę
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Książę

,,Książę" - nowa powieść Anieli Wilk, kontynuacja losów bohaterów ,,Księżniczki". Sensacja, namiętny i burzliwy romans oraz przystojny książę, który przybywa...

Księżniczka
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Księżniczka

W życiu trzydziestoletniej psychoterapeutki, Blanki Zielińskiej, wszystko nareszcie zaczyna się układać. Osiągnęła niezależność finansową, klinika, którą...