Przewodnik po stanach pokusy. 20 rozważań o codziennych wyborach

20 rozważań o codziennych wyborach

,,Jako osoby wolne żyjemy w napięciu między stanem łaski a stanami pokusy i grzechu. Dzisiejszy świat próbuje przemilczeć to napięcie. Lansuje modele życia bez napięć i bez walki. (...) W Przewodniku po stanach pokusy skorzystamy z mądrości słowa Bożego, ponieważ to ono najpełniej udziela światła w rozeznawaniu działania szatana oraz w oddzielaniu fałszu od prawdy. Słowo Boże pozwala nam z wnikliwością dostrzegać stany pokus, którym podlegamy, a także proces kuszenia, w który nieustannie jesteśmy wciągani".

Fragment wprowadzenia

Krzysztof Wons SDS (ur. 1959) - dyrektor Centrum Formacji Duchowej w Krakowie, redaktor zeszytów Formacji Duchowej, autor książek poświęconych formacji do modlitwy Słowem Bożym.

Informacje dodatkowe o Przewodnik po stanach pokusy. 20 rozważań o codziennych wyborach:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2022-05-24
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Beletrystyka - religia i duchowość

Kup książkę Przewodnik po stanach pokusy. 20 rozważań o codziennych wyborach

Przewodnik po stanach pokusy. 20 rozważań o codziennych wyborach - opinie o książce

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień t. III – Okres Zwykły (tygodnie I - XVII)
Krzysztof Wons SDS0
Okładka ksiązki - Modlitwa Ewangelią na każdy dzień t. III – Okres Zwykły (tygodnie I - XVII)

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień to seria czterech książek, będących wprowadzeniem do modlitwy, ale także czytań i Ewangelii w danym dniu. Książka jest...