Przez świat na rowerach w dwa lata

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2010-11-25
Kategoria: Podróżnicze
ISBN: 978-83-7229-258-2

Książka dowodząca, że można wybrać się w podróż rowerową dookoła świata, nie mając pojęcia o wymianie dętki. O tym, jak można przejechać Chiny, nie potrafiąc posługiwać się pałeczkami. O tym, jak przeżyć mrozy Altiplano z jedną parą skarpetek i zepsutym namiotem. Książka podróżnicza, w której nie znajdziecie sformułowań „sens życia” czy „poszukiwanie siebie”, za to na pewno wiele razy zaśmiejecie się podczas lektury. Wesołej podróży!

"Niezachwiany optymizm i dziecięca ciekawość wiodą Magdę i Pawła od przygody do przygody. Z każdym pokonanym kilometrem odkrywają bogactwo kultur, piękno świata i... samych siebie. To podróż, z której nie będziecie chcieli wracać!" Jakub Postrzygacz

Kup książkę Przez świat na rowerach w dwa lata

Opinie o książce - Przez świat na rowerach w dwa lata

Lawirując w tym chaosie, zgubiłem Magdę. Pognała przodem. Mnie przyblokował starszy mężczyzna, który tak sprawnie zakręcił ciągniętym przez osła wozem, że zajechał mi drogę, niemal wpychając w kramik, na którym sprzedawano sok wyciskany z trzciny cukrowej. Magda tymczasem zaczęła wyprzedzać inną, również ciagniętą przez osiołka bryczkę. Wyjechała na pusty zewnętrzny pas jezdni. Pusty , gdy na niego wjeżdżała ale gdy już na nim była, nie wiadomo skąd zmaterializował się tam minibus.

Manhattan Babilon
Lech Majewski