Po wydaniu bestsellera Patricka Lencioniego zatytułowanego Pięć dysfunkcji pracy zespołowej jego wielbiciele chcieli wiedzieć więcej na temat tego, jak wdrażać idee przedstawione w tej książce.

W Przezwyciężaniu pięciu dysfunkcji pracy zespołowej Lencioni zamieszcza bardziej szczegółowe, praktyczne porady dotyczące przezwyciężania pięciu dysfunkcji - opisuje narzędzia, ćwiczenia, modele oceny, a także przytacza przykłady z własnej praktyki. Stawia pytania, na które każdy zespół musi sobie odpowiedzieć, takie jak: ,,Czy naprawdę jesteśmy zespołem?", ,,Jaka jest nasza obecna efektywność?", ,,Czy jesteśmy przygotowani na to, by zainwestować czas i energię i stać się wspaniałym zespołem?".

Napisany w zwięzły i przejrzysty sposób przewodnik daje liderom, menedżerom liniowym i konsultantom narzędzia potrzebne do tego, by mogli pomagać zespołom działać szybko i efektywnie.

Niniejszy przewodnik jest kontynuacją bestsellera ,,New York Timesa" zatytułowanego Pięć dysfunkcji pracy zespołowej.

Informacje dodatkowe o Przezwyciężanie pięciu dysfunkcji pracy zespołowej . Praktyczny przewodnik dla liderów, menedżerów, moderatorów :

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-09-09
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony

Kup książkę Przezwyciężanie pięciu dysfunkcji pracy zespołowej . Praktyczny przewodnik dla liderów, menedżerów, moderatorów

Przezwyciężanie pięciu dysfunkcji pracy zespołowej . Praktyczny przewodnik dla liderów, menedżerów, moderatorów - opinie o książce

Patrick Lencioni0
Okładka ksiązki - Odkryj się. Nowatorski model sprzedaży, który pozwoli ci zdobyć zaufanie i lojalność klientów

Postaw na proste i nieformalne podejście do klientów, dzięki czemu odkryjesz u nich zaskakujące pokłady lojalności i zaufania. W czasach, kiedy uczy...

Pięć dysfunkcji pracy zespołowej . Opowieść o przywództwie
Patrick Lencioni0
Okładka ksiązki - Pięć dysfunkcji pracy zespołowej . Opowieść o przywództwie

W książce PIĘĆ DYSFUNKCJI PRACY ZESPOŁOWEJ Patrick Lencioni opowiada bajkę o przywództwie, niezwykle pouczającą i wciągającą czytelnika. Koncentruje się...