Przypływ

Trylogii Sary Midnight ciąg dalszy... Sara Midnight nie jest zwyczajną nastolatką. To łowczyni demonów, która znalazła się w samym środku krwawej wojny. Osierocona w wieku szesnastu lat zmuszona jest nauczyć się śmiercionośnej profesji swojego rodu. Hary Midnight, który zaoferował pomoc jako daleki kuzyn nie jest tym, za kogo się podaje. To Sean Hannay. Chłopak z czasem staje się jej najlepszym przyjacielem i w mgnieniu oka życie Sary zmienia się nie do poznania. Walka trwa. Sean i Sara wygrali pierwszą bitwę, lecz wojna szaleje i demony stają się coraz silniejsze. Dziewczyna pragnie się dowiedzieć, kto jest jej wrogiem, nim świat pogrąży się w chaosie. Misja doprowadza ją do posiadłości od pokoleń należącej do rodziny. Midnight Hall na wyspie Islay skrywa mroczne sekrety przodków oraz władcy demonów, który poprzysiągł zniszczyć Sarę. Kiedy wokół niej zaczyna wirować nowy świat, dziewczyna musi uporać się z niełatwą przeszłością Midnightów i ich dziedzictwem, aby przebić się przez falę demonów i dotrzeć do ich władcy.

Informacje dodatkowe o Przypływ:

Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 2014-01-24
ISBN: 978-83-63579-39-5

Kup książkę Przypływ

Przypływ - opinie o książce

"Przypływ" okazał się być jeszcze lepszy niż poprzednia część. Książka jest po prostu świetna. Czyta się ją błyskawicznie, z wypiekami na twarzy, przez cały czas czując napięcie towarzyszące bohaterom powieści. Dzieje się tu doprawdy sporo. Mamy nagłe zwroty akcji oraz mrożące krew w żyłach rodzinne tajemnice, które raz na zawsze odmienią życie nie tylko Sary, ale również osób z najbliższego jej otoczenia. Bohaterom powieści przez cały czas grozi niebezpieczeństwo ze strony Surari, z którymi raz po raz przyjdzie im staczać krwawe walki. Bardzo polubiłam postać Nicholasa i Elodie. Sądzę, że połączy ich coś więcej. Polecam!
Avatar użytkownika - kinia1699
kinia1699
Przeczytane:2015-02-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2015,
Jest to druga część tej serii. Sara Midnight straciła rodziców. Została ostatnia z rodu Midnight. Bo jak się okazało Sean nie jest jej kuzynem. Na początku książki Sean i Sara są pokłóceni . Potem się godzą , ale zostają tylko przyjaciółmi. Wyjeżdżają razem z innymi przyjaciółmi i chłopakiem Sary na wyspę Islay. Tam Sara odkrywa rodzinne tajemnice i poznaje ich cenę. Musi stawić czoła złu o którym nigdy przed ten nie wiedziała. Do tego dowiaduje się, że jej chłopak nie jest tym za kogo się podaje i nie jest taki dobry za jakiego go uważała. Książka fajna, godna polecenia.