Psy 2.5 W imię miłości

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2020-02-19
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381395724
Liczba stron: 192
Język oryginału: Polski

Ocena: 2 (1 głosów)

Franz Maurer wychodzi z więzienia po 25 latach i wkracza w zupełnie nową Polskę.

Dlaczego trafił za kratki? Co zdarzyło się po zabiciu przez niego Sawczenki? Gdzie był, co robił, komu się naraził? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w powieści "Psy 2.5. W imię miłości".


Tego nie zobaczycie w kinie!


Wszystko, co wiem, mam poskładane z kawałków tego, co sam widziałem, w czym uczestniczyłem i co ktoś mi opowiedział. Parę rzeczy też sobie po prostu wyobrażam, ale mam wszystkie elementy, więc swoich wyobrażeń nie biorę z dupy, tylko z pamięci. Mogą mnie nazywać Nowy, ale nie jestem już żółtodziobem. Siedzę w tym szmat czasu i jedno wiem na pewno – nie ma znaczenia, co im powiesz, czy prawdę, czy gówno prawdę, bo jeśli mają cię zabić albo posadzić, to i tak to zrobią. A prawda? Prawdę i tak wszyscy mają gdzieś. Wszyscy, ale nie wy. Dlatego wam powiem prawdę. Komuś muszę.

Zaczniemy w roku 1995. W Polsce, która nie jest jeszcze w NATO, ani w Unii Europejskiej. Zaczniemy, oczywiście, od Franza Maurera i - wyjątkowo - od miłości. A potem zobaczycie naprawdę wkurzonego Franza. Ale nie uprzedzajmy faktów.

Waldemar Morawiec. (I tylko nie nazywajcie mnie już Nowy...)

Tagi: Psy Pasikowski

Kup książkę Psy 2.5 W imię miłości

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Psy 2.5 W imię miłości

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy