Psychologia sprzedaży

Naucz się sprzedawać — i to dobrze — od najlepszych ludzi w branży
Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca, który na poważnie myśli o karierze.

Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku, że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie, prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone, najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.

Informacje dodatkowe o Psychologia sprzedaży:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2012-09-10
Kategoria: Ekonomia
Tytuł oryginału: The Psychology of Selling. Increase Your Sales Faster and Easier Than You EverThought Possible
Tłumaczenie: Tomasz Rzychoń

Kup książkę Psychologia sprzedaży

Psychologia sprzedaży - opinie o książce

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2024-04-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2024,

Poradnik na pisany w typowo amerykańskim stylu. Znajdziemy tu podstawy dotyczące psychologii sprzedaży, jednak warto przeczytać, aby utrwalić sobie najważniejsze informacje.

Motywowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Motywowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy

Motywowanie Jednym z twoich najważniejszych obowiązków jako menedżera jest motywowanie pracowników do jak najlepszej pracy. Menedżerowie, którzy stwarzają...

Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Jak przewodzą najlepsi liderzy. Sprawdzone sposoby i sekrety, jak wydobyć maksimum z siebie i innych

Czy w twojej piersi bije serce przywódcy? Lepiej, żeby tak było. Ponieważ nawet w zwykłych warunkach tylko najbardziej skupieni, skuteczni i inspirujący...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz