Radość życia

Książka pisana życiem. Mądra i refleksyjna, radosna i zmysłowa, z odrobiną... showbiznesu i pysznego gotowania!

Roma Ligocka z każdą nową książką wchodzi w coraz bliższy i bardziej intymny kontakt z czytelnikami. Tym razem zaprasza w bardzo osobistą literacką podróż w zwykle mało dostępne rejony uczuć, wrażeń i nastrojów. Samotna podróż do Malagi, refleksje o przemijaniu, samotne święta, walka z chorobą i o godność chorego, trudna miłość do partnera. Pisząc o tych codziennych, czasem małych, a czasem bardzo poważnych sprawach, pisarka zawsze stara się o jedno - o to, aby czytelniczki odnalazły na kartach książki siebie: swoje losy, swoje historie i przede wszystkim tytułową radość życia. Bo właśnie radość życia jest tym, czego każdemu z nas potrzeba. Tylko tyle i aż tyle!

Ta proza, spokojna i namiętna zarazem, przykuwa uwagę ciepłem i życiową mądrością. Roma Ligocka w sposób szczególny przyjaźni się z czytelnikami, powierzając im swoje tajemnice. Potrafi też zaskakiwać. Radość życia to nie tylko wspaniała lekcja czerpania przyjemności z małych spraw, ale też garść anegdot ze świata showbiznesu i szczypta smakowitych przepisów kulinarnych.

Informacje dodatkowe o Radość życia:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2017-10-26

Kup książkę Radość życia

Radość życia - opinie o książce

Bardzo mądra  książka, napisana  szczerze, własnymi doświadczeniami życiowymi, przemyśleniami.

Refleksje nad życiem i śmiercią, przemijaniem, korzystaniem z uroków codzienności, drobnych przyemności,  które tak naprawdę budują nasze szczęście.

Wszystko z miłości
Roma Ligocka0
Okładka ksiązki - Wszystko z miłości

Nowy zbiór felietonów Romy LigockiejMiniaturowe felietony dotyczące ważnych rzeczy - Roma Ligocka jako niespieszny przechodzień zapisuje codzienność, przygląda...

Siła rzeczy
Roma Ligocka0
Okładka ksiązki - Siła rzeczy

Poruszająca opowieść o tym, jak wiele siły czerpiemy z rzeczy zwykłych i prostych uczuć, ile radości daje nam nasza codzienność – ale także o tym...