Ragdoll

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2017-11-08
Tytuł oryginału: Ragdoll
Dodał/a książkę: elibri

,,Potwornie genialne. Ciekawe, czy po przeczytaniu odważysz się wyłączyć światło!" Robert Bryndza,

autor Dziewczyny w lodzie

Sześć ofiar. Jedno ciało. Zero podejrzanych.

Ktoś mówi ci, że zginiesz.

I zdradza kiedy...

W jednej z dzielnic Londynu dochodzi do makabrycznego morderstwa. Policja znajduje zwłoki złożone z części ciał sześciu ofiar, zszyte jak kukiełka. Temat ,,szmacianej lalki", jak określa sprawę prasa, nie schodzi z pierwszych stron gazet. Zwłaszcza że zabójca drwi z policji, przekazując mediom listę nazwisk kolejnych ofiar wraz z datami planowanych morderstw.

Śledztwo w tej szokującej sprawie prowadzi detektyw William ,,Wolf" Fawkes, niedawno przywrócony do służy w londyńskiej policji metropolitalnej, oraz detektyw Emily Baxter, jego była partnerka. Czy Fawkes i Baxter zdołają dopaść zabójcę i ocalić sześć osób, gdy świat obserwuje każdy ich ruch?

,,Najlepszy debiut, jaki kiedykolwiek czytałam". Rachel Abbott

,,Ragdoll Daniela Cole'a to śmiały pierwszy krok w kierunku spektakularnej kariery. Niepokojąca, trzymająca w napięciu i niezwykle frapująca książka, która wciągnęła mnie w swój świat bez reszty - tak, jak to potrafią tylko najlepszy thrillery. Brawo, Panie Cole!" John Hart

,,Narodziła się nowa gwiazda". Simon Toyne

Kup książkę Ragdoll

Opinie o książce - Ragdoll

Ragdoll. Audiobook
Daniel Cole0
Okładka ksiązki - Ragdoll. Audiobook

Sześć ofiar. Jedno ciało. Zero podejrzanych. Ktoś mówi ci, że zginiesz. I zdradza kiedy... W jednej z dzielnic Londynu dochodzi do makabrycznego...