Red & Green

Czy na rozkaz króla zamordujesz własną siostrę? Przed takim dylematem stoi Meredith, najlepsza zabójczyni na świecie, która dostała zlecenie zlikwidowania swojej bliźniaczki. Asterin nazywana Zieloną Zjawą, posiada zdolność niszczenia wszystkiego, co pojawi się na jej drodze i nie zamierza ułatwiać siostrze wykonania rozkazu.

Czy istnieje jakiekolwiek dobre rozwiązanie? W gęstwinie intryg, świata zabójców, arystokratów i magów, gra toczy się zawsze o najwyższą stawkę – ludzkie życie.

Fani autorów takich jak J.K.Rowling, Sarah J.Maas czy Rick Riordan będą zachwyceni!

Informacje dodatkowe o Red & Green:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-06-05

Tagi: dlamłodzieży red&green redandgreen weronikakowalska Historie miłosne

Kup książkę Red & Green

Red & Green - opinie o książce

Książka "Red & Green" niesamowicie mnie wciągnęła. Z przyjemnością poznawałam losy zabójczyni i Zielonej Zjawy. Książka jest napisana lekko, czyta się ją bardzo dobrze. Z każdą kolejną stroną coraz bardziej chciałam się dowiedzieć co będzie dalej. Z niecierpliwością czekam na następnączęść.

Świetna książka. Długo czekała na swoja kolej ale gdy już się za nią zabrałam pochłonęłam całość w jeden dzień. Prawie 400 stron siedziałam w napieciu czekając co się wydarzy dalej. Polecam wszystkim miłośnikom fantasy i nie tylko!