Rejestr Windows Vista Leksykon kieszonkowy

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2009-06-04
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 978-83-246-2127-9,
Liczba stron: 144

Ocena: 0 (0 głosów)

Odkryj możliwości Windows Vista!

Jak wykonać kopię zapasową rejestru? Jak poprawić wydajność systemu? Jak zmodyfikować interfejs użytkownika? Windows Vista na dobre rozgościł się w naszych komputerach. Podobnie jak w przypadku jego poprzednika, głównym miejscem składowania wszelkich informacji o systemie, zainstalowanych programach, parametrach pracy jest rejestr. Jest to element systemu niezwykle wrażliwy na wszelkie zakłócenia. Jednak drzemią w nim ogromne możliwości. Niewielkie zmiany potrafią dodać systemowi skrzydeł oraz ułatwić naszą codzienną pracę. Rejestr systemu Windows XP został rozpracowany do ostatniego klucza. Teraz przyszedł czas na Windows Vista!

Książka "Rejestr Windows Vista. Leksykon kieszonkowy" wprowadzi Cię w świat rejestru i jego kluczy w systemie operacyjnym Windows Vista. Poznasz budowę oraz sposób obsługi tego elementu. Nauczysz się tworzyć kopię zapasową rejestru -- przyda Ci się ona, gdy na przykład nieudany eksperyment okaże się katastrofą dla całego systemu. Po omówieniu podstaw autorzy podręcznika przechodzą do konkretnych zmian oraz przedstawiają ich wpływ na system. Dzięki temu dowiesz się więcej o tych elementach rejestru, które mają wpływ na narzędzia, interfejs oraz wydajność oprogramowania. Ogromnym atutem tej książki jest również i to, że możesz zawsze mieć ją przy sobie. W końcu to leksykon kieszonkowy, choć odkrywa przed Tobą tyle tajemnic!

Praca z Edytorem rejestru Obsługa i budowa rejestru Tworzenie kopii zapasowej rejestru Przywracanie rejestru z kopii Pielęgnacja rejestru systemu Windows Vista Modyfikacje interfejsu Poprawa wydajności Modyfikacja kluczy dotyczących sieci Internet Dodaj skrzydeł Twojemu systemowi!

Kup książkę Rejestr Windows Vista Leksykon kieszonkowy

Zobacz także

Opinie o książce - Rejestr Windows Vista Leksykon kieszonkowy

Inne książki autora
Rejestr Windows 2003. Leksykon kieszonkowy
Mirosław Chorążewski, Dorota Zięba0
Okładka ksiązki - Rejestr Windows 2003. Leksykon kieszonkowy

System operacyjny Windows 2003 jest najnowszą wersją Windows, przeznaczoną dla serwerów sieciowych. Zbudowany w oparciu o Windows 2000 Server system jest...

Rejestr Windows XP. Leksykon kieszonkowy
Mirosław Chorążewski, Dorota Zięba0
Okładka ksiązki - Rejestr Windows XP. Leksykon kieszonkowy

Podręczny przewodnik po sercu systemu Windows XP Rejestr jest najważniejszym elementem systemów operacyjnych z rodziny Windows. Nie inaczej jest w przypadku...

Recenzje miesiąca
Frankenstein
Mary Shelley
Frankenstein
Medium z Long Island
Caputo Theresa
Medium z Long Island
Ania z Avonlea
Lucy Maud Montgomery
Ania z Avonlea
Mur
Rafał Witek
Mur
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy