Relacje, sytuacje, komplikacje. Relacje, sytuacje, komplikacje

Ocena: 5 (1 g這s闚)

"Relacje, sytuacje, komplikacje" to ksi捫ka, wkt鏎ej mo積a zobaczy samego siebie. Zawarte wniej historie par pomagaj wanalizie w豉snej relacji damsko-m瘰kiej, sk豉niaj do przemy郵e iwyci庵ania wniosk闚. Wksi捫ce zosta造 przedstawione sytuacje, wkt鏎ych mo瞠 znale潭 si ka盥y znas, aod podj皻ych p騧niej decyzji zale篡 to, czy dana relacja przetrwa. Autor zach璚a do przemy郵enia zachowa zar闚no swoich, jak ipartnera. Wposzczeg鏊nych miejscach na kartkach ksi捫ki mo積a zanotowa swoje my郵i, ap騧niej podzieli si nimi zautorem.

Mi這sz Barszczak- zpasji pomaga innym, od kilkunastu lat zbli瘸 do siebie pary, kt鏎e zjakich powod闚 si od siebie oddali造. Przyczynia si do odzyskania utraconej mi這軼i izaufania mi璠zy partnerami. Swoje do鈍iadczenie wkontaktach mi璠zyludzkich zdoby wpracy podczas zarz康zania sp馧kami ilud幟i. Poprzez wnikliw obserwacj ianaliz zachowa naprawia relacje damsko-m瘰kie.

Informacje dodatkowe o Relacje, sytuacje, komplikacje. Relacje, sytuacje, komplikacje:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2023-02-21
Kategoria: Psychologia
J瞛yk orygina逝: polski

Tagi: psychologia

wi璚ej

Kup ksi捫k Relacje, sytuacje, komplikacje. Relacje, sytuacje, komplikacje

Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Dodaj cytat

Zobacz tak瞠

Relacje, sytuacje, komplikacje. Relacje, sytuacje, komplikacje - opinie o ksi捫ce

Avatar u篡tkownika - r_czyta
r_czyta
Przeczytane:2023-09-03,

Czas po鈍i璚ony na przeczytanie tej ksi捫ki to by dobrze sp璠zony czas. Ksi您ka jest bogata w konkretn tre嗆, autor podaje w niej dobrze opisane 篡ciowe sytuacje, w kt鏎ych ka盥y mo瞠 si odnale潭 i zach璚a do przemy郵enia swojego w豉snego zachowania. W zalewie teoretycznych ksi捫ek, poradnik闚 etc. to jest moim zdaniem warto軼iowa lektura, z kt鏎ej mo積a wyci庵n望 wiele wniosk闚, dzi瘯i kt鏎ym mo積a mie lepsze relacje w zwi您ku.

Avatar u篡tkownika - Kubax
Kubax
Przeczytane:2023-11-20, Ocena: 5, Przeczyta貫m, Mam,

Przeczyta貫m wiele poradnik闚 ale dopiero kiedy trafi喚 na t ksi捫k to dowiedzia貫m si czego naprawd warto軼iowego o tym, jak trzeba podchodzi do relacji. Pomog這 mi to pouk豉da m鎩 zwi您ek. Z wielu rzeczy nie zdawa貫m sobie sprawy, kt鏎e teraz lepiej rozumiem, dlatego polecam.

Recenzje miesi帷a
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemia雟ki ;
Virion. Legenda miecza. Krew
To co w 郾iegu
Sean Adams