Relacje, sytuacje, komplikacje. Relacje, sytuacje, komplikacje

"Relacje, sytuacje, komplikacje" to książka, w której można zobaczyć samego siebie. Zawarte w niej historie par pomagają w analizie własnej relacji damsko-męskiej, skłaniają do przemyśleń i wyciągania wniosków. W książce zostały przedstawione sytuacje, w których może znaleźć się każdy z nas, a od podjętych później decyzji zależy to, czy dana relacja przetrwa. Autor zachęca do przemyślenia zachowań zarówno swoich, jak i partnera. W poszczególnych miejscach na kartkach książki można zanotować swoje myśli, a później podzielić się nimi z autorem.

Miłosz Barszczak - z pasji pomaga innym, od kilkunastu lat zbliża do siebie pary, które z jakichś powodów się od siebie oddaliły. Przyczynia się do odzyskania utraconej miłości i zaufania między partnerami. Swoje doświadczenie w kontaktach międzyludzkich zdobył w pracy podczas zarządzania spółkami i ludźmi. Poprzez wnikliwą obserwację i analizę zachowań naprawia relacje damsko-męskie.

Informacje dodatkowe o Relacje, sytuacje, komplikacje. Relacje, sytuacje, komplikacje:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2023-02-21
Kategoria: Psychologia

Tagi: psychologia

Kup książkę Relacje, sytuacje, komplikacje. Relacje, sytuacje, komplikacje

Relacje, sytuacje, komplikacje. Relacje, sytuacje, komplikacje - opinie o książce

Avatar użytkownika - r_czyta
r_czyta
Przeczytane:2023-09-03,

Czas poświęcony na przeczytanie tej książki to był dobrze spędzony czas. Ksiązka jest bogata w konkretną treść, autor podaje w niej dobrze opisane życiowe sytuacje, w których każdy może się odnaleźć i zachęca do przemyślenia swojego własnego zachowania. W zalewie teoretycznych książek, poradników etc. to jest moim zdaniem wartościowa lektura, z której można wyciągnąć wiele wniosków, dzięki którym można mieć lepsze relacje w związku.

Avatar użytkownika - Kubax
Kubax
Przeczytane:2023-11-20, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Przeczytałem wiele poradników ale dopiero kiedy trafiłę na tą książkę to dowiedziałem się czegoś naprawdę wartościowego o tym, jak trzeba podchodzić do relacji. Pomogło mi to poukładać mój związek. Z wielu rzeczy nie zdawałem sobie sprawy, które teraz lepiej rozumiem, dlatego polecam.