Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnic

Nowy, lepszy świat rozliczeń w firmie!

Włącz komputer Uruchom Rewizora GT Otwórz książkę Oszczędzaj - czas i pieniądze

Dla księgowego, dla przedsiębiorcy

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony został w oparciu o Ustawę o Rachunkowości. Jest dostosowany do wymogów Unii Europejskiej, a przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych. Jego niewątpliwe zalety to bardzo intuicyjny interfejs użytkownika, prostota obsługi i pełna gama funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej.

Niniejsza publikacja dedykowana jest zarówno właścicielom małych firm, jak i księgowym, którzy chcą rozpocząć pracę z Rewizorem GT. Autor - główny księgowy jednostki budżetowej i wieloletni nauczyciel z dziedziny ekonomii i handlu, poleca program jako narzędzie, które usprawni i uporządkuje wszelkie kwestie związane z rachunkowością komputerową. Krok po kroku prowadzi Czytelnika przez poszczególne zagadnienia związane z pracą z programem.

Rozpoczęcie pracy z Rewizorem Bieżące księgowanie operacji gospodarczych Bilans zamknięcia w "starym" programie i bilans otwarcia w Rewizorze Rozliczenie okresu sprawozdawczego Inwentaryzacja i jej rozliczenie Zamknięcie roku

Patronem merytorycznym wydania jest:

Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnic - opinie o książce

Insert nexo: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor
Marek Ptak0
Okładka ksiązki - Insert nexo: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor

Nowy sposób na zarządzanie przedsiębiorstwem Premiera programów do zarządzania przedsiębiorstwem z linii InsERT nexo miała miejsce w marcu...