Rób swoje

Jak być tym, kim jesteś, i korzystać z tego, co masz, aby dostać to, czego chcesz

Ta książka jest o akceptacji siebie, o konieczności uświadomienia sobie mocnych i słabych stron, poczucia się bardziej pewnym siebie, a jednocześnie poświęcenia trochę mniej uwagi martwieniu się tym, co pomyślą inni.

Pokazuje jak powiedzieć "nie", postawić granice i powiedzieć "stop" marnowaniu czasu, energii i pieniędzy na rzeczy, które nie przynoszą ci radości.

Sarah Knight pokazuje, że życie staje się coraz lepsze, gdy przestajesz się przejmować tym, co myślą inni i zaczynasz robić to, co ty naprawdę chcesz zrobić; jak być sobą i wykorzystywać to, co masz, do dostania tego, czego pragniesz; kiedy można być samolubnym i dlaczego nie ma sensu dążenie do doskonałości oraz bycie "trudnym" dla siebie.

Informacje dodatkowe o Rób swoje:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2019-04-24
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: You Do You

Tagi: bóg Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę Rób swoje

Rób swoje - opinie o książce

Avatar użytkownika - czyczytasz
czyczytasz
Przeczytane:2019-05-24, Ocena: 5, Przeczytałam,

Czy kiedykolwiek zrobiłeś coś wbrew sobie aby zadowolić innych ? Czy kiedykolwiek zrezygnowałeś z realizacji jakiegoś pomysłu w obawie o to co powiedzą inni ?
Czy odczuwasz strach przed tym aby żyć "po swojemu" ? Jeśli tak - oto książka dla Ciebie.
"Rób swoje" to książka dla osób, które za dużo czasu poświęcają na dopasowanie za do cudzych oczekiwań i życia na cudzych warunkach. To doskonały poradnik dla tych, ktorzy nie czują się pewni siebie, boją się podejmować decyzji według własnego uznania i za każdym razem zastanawiają się nad opinią innych. To również pewnego rodzaju antyporadnik, o tym jak nie postępować, jak obronić się przed narzucaniem nam woli innych osób i jak bez poczucia winy wypowiadać własne myśli. Autorka nie sugeruje nam jednak aby robić co, gdzie i jak nam się podoba. W całym dążeniu do bycia asertywnym i odrobinę samolubnym sobą musimy pamiętać, aby walcząc o naszą wolność nie ograniczyć prawa innych osób do bycia sobą. Nie bójmy się zaryzykować, nie martwmy się co powiedzą inni, nie układajmy własnego życia według cudzych marzeń i oczekiwań. "Rób swoje" to bardzo interesująca i pouczająca lektura, dzięki której rozumiałam wiele zjawisk związanych z wywieraniem presji na bycie takimi jakimi widzi nas społeczeństwo. Ja znalazłam w tej książce wiele cennych rad i z pewnością zacznę walczyć z pojawiającymi się z tyłu umysłu pytaniami: " co powiedzą inni?" Serdecznie polecam Wam lekturę tej książki i czekam na Wasze opinie.

Jak uspokoić swoje myśli. Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas
Sarah Knight0
Okładka ksiązki - Jak uspokoić swoje myśli. Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas

Czy zdarza Wam się martwić rzeczami, które jeszcze nie nastąpiły? Albo takimi, które nie tylko jeszcze się nie wydarzyły, ale zapewne nigdy się nie wydarzą...

Ogarnij się!
Sarah Knight0
Okładka ksiązki - Ogarnij się!

"Ogarnij się!" to druga książka autorki bestsellera Magia olewania. Jest książką dla tych wszystkich, którzy dążą do uporządkowania umysłowego...