Robienie na drutach dla każdego

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, żeby pokochać robótki na drutach:

Jasne instrukcje i szczegółowe zdjęcia Ponad 250 technik i 20 kreatywnych projektów Porady dotyczące włóczki i narzędzi

Wyszlifujesz umiejętności dzięki setkom technik opisanych krok po kroku, od podstawowego nabierania oczek po skomplikowaną pracę kolorami.

Zainspirujesz się galerią ponad 120 zdjęć splotów ryżowych, plecionych i warkoczy.

Nabierzesz wprawy dzięki kolejnym projektom o różnym stopniu trudności, pomysłom na szale, czapki, poduszki, koce, a nawet dziergany ręcznie dywanik.

Wybierz z wielu kreatywnych projektów wykorzystujących nowoczesne włóczki i kolory, współczesny design i piękne zdjęcia. Odkryjesz ciekawe wskazówki i inspiracje.

Włóczki * Druty * Sploty * Wzory * Projekty ozdób i ubrań

Informacje dodatkowe o Robienie na drutach dla każdego:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2022-07-27
Kategoria: Hobby
Tytuł oryginału: The Knitting Book

Kup książkę Robienie na drutach dla każdego

Robienie na drutach dla każdego - opinie o książce

Avatar użytkownika - dajnurawksiazki
dajnurawksiazki
Przeczytane:2022-08-17, Ocena: 6, Przeczytałem,

,,Robienie na drutach dla każdego" to pięknie wydany podręcznik zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Znajdziemy tutaj porady dotyczące tego, jakich narzędzi będziemy potrzebować do rozpoczęcia przygody z robieniem na drutach. Dowiemy się, jakie materiały nadadzą się do robótek i poznamy ich właściwości. Odkryjemy też różne techniki i wzory na wykonanie np. szalika, koca, swetra czy maskotki. Wszystko to przedstawione zostało naprawdę przystępnie.

Przejrzyste wydanie oraz mnogość przykładów, wzorów i ilustracji sprawiły, że poczułam się zainspirowana do wydziergania wszystkich tych pięknosci przedstawionych na zdjęciach.

Jeśli szukacie książki, która zawiera skondensowaną wiedzę na temat robienia na drutach, to jest właśnie ta pozycja! Solidne, piękne wydanie sprawia, że poradnik może posłużyć przez długie lata albo być świetnym, estetycznym prezentem dla osoby uwielbiającej robótki ręczne.