Ród wampirów

Wyłonił się z mgły ratując ją, gdy już zwątpiła, że ktoś jej pomoże. Pokochała go, gotowa złamać dla niego jedną z ważniejszych zasad rodu. Dzięki niemu nareszcie znalazła dom, który był zawsze tam gdzie on.

Anastazja czuła się samotna w świecie do chwili, w której go spotkała, lecz jeszcze nie zdaje sobie sprawy jak wielkie niebezpieczeństwo dla niej i dla jej bliskich niesie ze sobą ta miłość.

Kinga Michałowska ma 21 lat i studiuje archeologię na Uniwersytecie Łódzkim. "Ród wampirów" to pierwsza książka, którą napisała i pierwszy tom z serii ,,Zemsta słodka jak miłość”.

Informacje dodatkowe o Ród wampirów:

Wydawnictwo: Ridero
Data wydania: 2019-09-02
ISBN: 978-83-8155-434-3

Kup książkę Ród wampirów

Ród wampirów - opinie o książce

Avatar użytkownika - epona
epona
Przeczytane:2013-11-30,
jeżeli ktoś chce prze4czytać to proszę się zgłaszać na maila kinia175@wp.pl z chęcią udostępnie.

Już dawno nie czytałam książki o wampirach. Dzięki samej autorce Kindze Michałowskiej miałam możliwość przeczytać jej dzieło ,,Ród wampirów". Wciągnęła i urzekła mnie ta historia.
Poznajemy Anastazję i jej życie. Ona jest w połowie człowiekiem i w połowie wampirem. Jej mama jest człowiekiem, a tata wampirem. Dziewczyna chodzi do normalnej szkoły.
Rodem wampirów rządzi stary już wampir Duncan. Jego ,,syn" Werter wraz ze swoją świtą chcą go zabić i objąć przywództwo. Niedobry wampir czekał na to ponad 500 lat. Czy uda mu się jego plan? Co na to wszystko powiedzą inne wampiry? Nie zabraknie również pogromców wampirów. Poczytajcie.
Oprócz tego wątku znajdziecie tutaj również wątek miłosny. Nasza Anastazja się zakocha w pewnym wampirze. Co na to jej rodzice? Czy możliwa jest miłość pomiędzy wrogimi rodami? Kto tak naprawdę okaże się prawdziwym przyjacielem, a kto ukrytym wrogiem?
Poznając prawdę byłam w głębokim szoku. Nie powinno do tego dojść. Przejęłam się losem Anastazji i jej rodziny. Książka mnie wciągnęła do swojego tajemniczego świata. Mam nadzieję, że już powstaje kolejna część, bo już nie mogę się doczekać dalszych losów Anastazji i jej przyjaciół.
Było to moje pierwsze czytelnicze spotkanie z twórczością Kingi Michałowskiej. Autorka ma potencjał. Jestem zadowolona z jej powieści.
Jeżeli uwielbiacie film ,,Zmierzch" to koniecznie musicie sięgnąć po ,,Ród wampirów". Ta historia przypadnie wam do gustu.
Znajdziecie tu wątki kryminalne, sensacyjne, obyczajowe i fantasy.
Książka idealnie nadaje się dla młodzieży. Zachęcam również dorosłych do jej przeczytania. Nie będziecie się nudzili.
Czasami warto oderwać się od problemów i przeczytać taką historię.

Avatar użytkownika - werxx
werxx
Przeczytane:2017-07-21, Ocena: 6, Przeczytałam,

Została polecona mi ta książka, przez jej autorkę. Bardzo polecam, książka wciąga, porusza.

Rok uczuć
Kinga Michałowska0
Okładka ksiązki - Rok uczuć

Każda minuta. Każdy dzień. Każdy rok. Przepełnione uczuciami. A każde z uczuć wyrażone wierszem. Czy zechcesz je poznać, wraz z autorką?...

Ród wampirów
Kinga Michałowska0
Okładka ksiązki - Ród wampirów