Rodzice Prezydenta. Janina Milewska - Duda i Jan Tadeusz Duda w rozmowie z Mileną Kindziuk

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2015-11-18
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 9788365349125
Liczba stron: 320

Ocena: 4 (1 głosów)

,,Skoro nasz syn został wybrany prezydentem, to znaczy, że jako rodzice mamy obowiązek o nim mówić. Podobnie o naszej rodzinie. Po to, by ludzie wiedzieli, skąd wywodzi się Andrzej Duda, co jest dla niego istotne, jaki system wartości wyznaje. Polacy mają do tego prawo".

/fragment/

Rodzice Prezydenta to rozmowa o sprawach, które są najważniejsze: o wierze, wartościach, zaufaniu i odpowiedzialności. Janina i Jan Dudowie niezwykle szczerze opowiadają o swoich korzeniach, o domu, o tym, jak zmieniło się ich życie po wyborze syna na urząd prezydenta RP, ale także jak przeżywają medialne ataki na niego. Ich opowieść, bogata w rodzinne historie, anegdoty, uzupełniona fotografiami z rodzinnego albumu, pozwala zobaczyć, kim naprawdę jest i skąd pochodzi Andrzej Duda.

Milena Kindziuk - redaktor prowadzący warszawskiej edycji tygodnika ,,Niedziela", adiunkt w Instytucie Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, autorka wielu książek, m.in. biografii bł. ks. J. Popiełuszki, prymasa Glempa, Emilii Wojtyłowej.

Kup książkę Rodzice Prezydenta. Janina Milewska - Duda i Jan Tadeusz Duda w rozmowie z Mileną Kindziuk

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Rodzice Prezydenta. Janina Milewska - Duda i Jan Tadeusz Duda w rozmowie z Mileną Kindziuk

Avatar użytkownika - tusiailena
tusiailena
Przeczytane:2016-01-26, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki, Mam,

,,Rodzice Prezydenta. Janina Milewska - Duda i Jan Tadeusz Duda" w rozmowie z Mileną Kindziukto książka którą powinien przeczytać każdy Polak. Po to aby zobaczyć jakimi przekonaniami kieruje się Nasz Prezydent. Aby zobaczyć czego nauczyli go rodzice i co jest dla niego w życiu ważne.

Andrzeja Dudę, wybrano na Prezydenta Polski. Tak naprawdę mało kto zna jego sylwetkę, bo poznaliśmy to nazwisko, tak naprawdę dopiero w trakcie kampanii wyborczej. Bardzo zainteresowała mnie książka która jest rozmową z Jego rodzicami. Bo kto, jak kto, ale rodzice znają go najlepiej. I pewnie w niej będzie wiele informacji o których nie przeczytamy w gazetach czy internecie.

Wywiad- rozmowa została podzielona na kilka tematów, dzięki czemu możemy czytać książkę nie po kolej karta po kartce, lecz tak jak nas interesuje. Państwo Dudowie opowiadają o swojej religijności, wychowaniu dzieci, wspominają swoich krewnych, mówią także o swoich przyzwyczajeniach, tradycjach domowych, przytaczają różne anegdoty.

Tak naprawdę to nie jest książka o Andrzeju Dudzie, lecz o tym co w życiu państwa Dudów jest ważne. Więc jest wiele pytań o wiarę i moralne wartości. Widzimy w jakim środowisku wyrastał prezydent i jego siostry...

Więcej na:
 http://ksiazkaznadzieja.pl/2016/01/rodzice-prezydenta/

Link do opinii
Inne książki autora
Cuda księdza Jerzego
Milena Kindziuk0
Okładka ksiązki - Cuda księdza Jerzego

Cud jest znakiem, który trzeba rozpoznać. Szczęśliwy człowiek, któremu się to uda. - François Audelan umierał na wyjątkowo złośliwą odmianę białaczki...

Matka świętego. Poruszające świadectwo Marianny Popiełuszko
Milena Kindziuk0
Okładka ksiązki - Matka świętego. Poruszające świadectwo Marianny Popiełuszko

Marianna Popiełuszko nigdy nie szukała rozgłosu. Nie planowała, że stanie się bohaterką telewizyjnych dzienników, a jej zdjęcia obiegną prasę na całym...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Kto szuka, ten znajdzie
Dorota Wójcik ;
Kto szuka, ten znajdzie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy