Rodzice wkurzają mnie na maksa

Kolejne przygody bohatera książek: "Jak wychować sobie rodziców" i "Rodzice urwali się spod kontroli".

Rodzice Louisa zamienią się rolami. Teraz to tata będzie spędzał całe dnie w domu. Wkrótce zacznie gotować obiady, których nikt zechce jeść. Tata natomiast podaruje Louisowi odkurzacz, żeby mógł sprzątać w swoim pokoju. Louis jest wstrząśnięty. Przecież sprzątanie to robota rodziców! On jest na to stanowczo zbyt zajęty.

Tak się zacznie. A niedługo zapanuje całkowity chaos. Louis i jego brat szybko dojdą do wniosku, że tata nie może być mamą! A może może?

Tymczasem w szkole, która nigdy nie była ulubionym miejscem Louisa - afera. Louis ma poważne kłopoty z powodu sfałszowania listu od swojego taty do dyrektora. Jakoś nikt nie rozumie, że nie miał wyjścia!

Później Louis pojawi się w telewizji i stanie się coś naprawdę obrzydliwego.

Informacje dodatkowe o Rodzice wkurzają mnie na maksa:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2015 (data przybliżona)
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 83-241-5426-5
Tytuł oryginału: My Parents Are Driving Me Crazy
Tłumaczenie: Błażej Niedziński
Ilustracje:Małgorzata Cebo-Foniok/Alexander von Knorre

Tagi: dla dzieci zabawne

Kup książkę Rodzice wkurzają mnie na maksa

Rodzice wkurzają mnie na maksa - opinie o książce

Jedna z lepszych komedii jaką czytałam ostatnimi laty. Nie można pominąć faktu, że książka napisana dla młodszej młodzieży rozbawi każdego dorosłego.

Nietuzinkowy styl i dialogi zapamięta czytelnik na długo. Czyta się szybko i jest to lektura raczej na jeden wieczór ( jeśli czyta dorosły). Wciąga i zaskakuje kreatywnością na każdym kroku.

Nie tylko jednak bawi ale również przekazuje dzieciom ważne wartości: by się nie poddawać i nie załamywać , bo z każdej nawet najtrudniejszej sytuacji jest dobre wyjście a nic nie dzieje się bez przyczyny.

Koniec z nudą w budzie
Pete Johnson0
Okładka ksiązki - Koniec z nudą w budzie

Harvey uważa, że szkoła jest potwornie, okropniaście NUDNA. Postanawia więc coś z tym zrobić. Zaczyna się od zakładu z jego najlepszym kumplem, ile razy...

Jak wychować sobie nauczycieli
Pete Johnson0
Okładka ksiązki - Jak wychować sobie nauczycieli

Wznowienie jednej z najśmieszniejszych i najchętniej czytanych przez dzieciaki książek. Powieść uhonorowana presti żowymi nagrodami dla literatury...