Rodzina Obrabków i urodzinowy skok

Tom 1 cyklu Rodzina Obrabków

Członkowie rodziny Obrabków bardzo lubią zabierać cudze rzeczy. Po prostu nie potrafią się powstrzymać. W każdym razie tata Zbiro, mama Cela i Elka. Za to Ture lubi robić tylko to, co dozwolone, i nie bierze niczego bez płacenia. Rodzice i siostra trochę się o niego martwią. Co z tego chłopaka wyrośnie?

Zbliżają się urodziny Turego. Ture ma tylko jedno życzenie. Chciałby dostać wielkiego lizaka w paski, tego z wystawy sklepu ze słodyczami. Czy Obrabkom uda się spełnić życzenie Turego i zdobyć lizaka? Czas goni, a wścibski sąsiad Paul Icjant już węszy pod ich domem.

Oto pierwsza część nowej Zakamarkowej serii dla początkujących czytelników oraz do głośnego czytania. Gwarantujemy dużo śmiechu!

Informacje dodatkowe o Rodzina Obrabków i urodzinowy skok:

Rodzina Obrabków i urodzinowy skok - opinie o książce

Rodzina Obrabków i urodzinowy skok
Per Gustavsson, Anders Sparring
Wydawnictwo: Zakamarki @zakamarki

Bardzo lubię literaturę skandynawską i tym razem też się nie zawiodłam.
Jest to pierwsza część serii i jestem ciekawa kolejnych.

Poznajmy rodzinę Obrabków, którzy bardzo lubią zabierać cudze rzeczy. Po prostu nie potrafią się powstrzymać. W każdym razie nie potrafią - tata Zbiro, mama Cela i Elka. Za to Ture lubi robić tylko to, co dozwolone, i nie bierze niczego bez płacenia. Rodzice i siostra trochę się o niego martwią. Bo co z tego chłopaka wyrośnie?

Zbliżają się urodziny Turego. Ture ma tylko jedno życzenie. Chciałby dostać wielkiego lizaka w paski, takiego z wystawy sklepu ze słodyczami. Czy Obrabkom uda się spełnić życzenie Turego i zdobyć lizaka? Czas goni, a wścibski sąsiad Paul Icjant już węszy pod ich domem.

Świetny humor na opak, parodia i zabawa słowem to wszystko znajdziemy w " Rodzina Obrabków i urodzinowy skok". Polecam do czytania samodzielnego jak również razem z dzieckiem.

Rodzina Obrabków i złoty diament
Anders Sparring 0
Okładka ksiązki - Rodzina Obrabków i złoty diament

Członkowie Rodziny Obrabków bardzo lubią zabierać cudze rzeczy. Po prostu nie potrafią się powstrzymać. W każdym razie tata Zbiro, mama Cela i Elka. Za...

Rodzina Obrabków i klątwa gipsowego kota
Anders Sparring0
Okładka ksiązki - Rodzina Obrabków i klątwa gipsowego kota