Rodzina w dobrej formie. Jak zachować szczupłą sylwetkę i świetną kondycję

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2021-04-12
Kategoria: Kuchnia
Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec

To książka kulinarna z przepisami dla rodzin, które chcą się świadomie odżywiać, gotować razem, a potem wspólnie delektować posiłkiem. Pomoże rodzicom i dzieciom osiągnąć prawidłową wagę ciała. Rodzice dowiedzą się wszystkiego o odpowiednim, dobrze skomponowanym odżywianiu.
Książka zawiera wiele oryginalnych przepisów na pikantne i słodkie potrawy dla dzieci i dorosłych. W środku znajdziemy ponad 150 sezonowych przepisów między innymi na: granolę, sałatkę orientalną, kolorowy makaron szklany, słodkie gofry z jabłkami i wiele, wiele innych. Potrawy zasmakują zarówno rodzicom, jak i najmłodszym dzieciom, ich przygotowanie nie sprawi trudności nawet tym osobom, które rozpoczynają swoją kulinarną przygodę z gotowaniem.

Dagmar von Cramm - Jest dietetyczką, ekspertką od potraw dla całej rodziny, które są proste, zdrowe i wyjątkowo smaczne. W pracy nad tą książką wspierała ją Anna Paki, dyplomowany ekotrofolog.

Tagi: kychnia dieta zdrowie

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Rodzina w dobrej formie. Jak zachować szczupłą sylwetkę i świetną kondycję

Moja zielona dieta. Jak schudnąć bez efektu jo-jo o każdej porze roku
Dagmar von Cramm0
Okładka ksiązki - Moja zielona dieta. Jak schudnąć bez efektu jo-jo o każdej porze roku

Autorka w przystępny sposób pokazuje, jak wykorzystać podczas odchudzania możliwości, które daje nam natura. W książce znajdziemy cztery działy poświęcone...

Kudłata
Hwang Sun-mi