Romeo, Romeo

Poznają się przypadkiem. Rosalie łapie gumę, zatrzymuje się samochód pomocy drogowej. Zabójczo przystojny mechanik Nick Romeo w rzeczywistości jest właścicielem sieci salonów samochodowych. \r\n\r\nRosalie, niezależna finansistka, wie doskonale, czego oczekuje od związku - żadnych zobowiązań, planowania wspólnej przyszłości, żadnych uniesień. Jednak wkrótce po pierwszej randce się rozchorowuje i przelotna, pełna skrywanych tajemnic znajomość, z dnia na dzień całkowicie się zmienia. Nick ma szansę udowodnić, że jest świetnym kucharzem i potrafi z poświęceniem sprzątać, zmywać i opiekować się psem. Rosalie zaczyna dostrzegać zalety bliskiej relacji z mężczyzną i mur, który wybudowała wokół serca, powoli się kruszy. Co się stanie, gdy Nick wyzna Rosalie, kim jest naprawdę?\r\n\r\n\r\nRobin Kaye zdobyła w 2008 roku nagrodę RITA za nieopublikowany maszynopis i od tej pory wydała cztery książki, które cieszą się coraz większą popularnością. Jej powieści to smakowita mieszanka włoskich temperamentów, gorących namiętności i przepysznego jedzenia, a do tego duża dawka humoru. \r\n\r\nhttp://www.robinkayewrites.com

Informacje dodatkowe o Romeo, Romeo:

Wydawnictwo: Bis
Data wydania: 2011-10-13
ISBN: 978-83-7551-210-6

Kup książkę Romeo, Romeo

Romeo, Romeo - opinie o książce

Wciągająca opowieść o miłości.
Avatar użytkownika - kingaz86
kingaz86
Przeczytane:2017-02-05, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 w 2017 :),
Poznają się przypadkiem. Rosalie łapie gumę, zatrzymuje się samochód pomocy drogowej. Zabójczo przystojny mechanik Nick Romeo w rzeczywistości jest właścicielem sieci salonów samochodowych. Rosalie, niezależna finansistka, wie doskonale, czego oczekuje od związku - żadnych zobowiązań, planowania wspólnej przyszłości, żadnych uniesień. Jednak wkrótce po pierwszej randce się rozchorowuje i przelotna, pełna skrywanych tajemnic znajomość, z dnia na dzień całkowicie się zmienia. Nick ma szansę udowodnić, że jest świetnym kucharzem i potrafi z poświęceniem sprzątać, zmywać i opiekować się psem. Rosalie zaczyna dostrzegać zalety bliskiej relacji z mężczyzną i mur, który wybudowała wokół serca powoli się kruszy. Co się stanie, gdy Nick wyzna Rosalie, kim jest naprawdę?
Avatar użytkownika - patita1990
patita1990
Przeczytane:2016-08-01, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Książka na letnie popołudnie - niezwykle umiliła mi czas podczas podróży, a ponadto zachęciła do przeczytania kolejnych dwóch części tej samej autorki. Zdecydowanie polecam!
Paląca miłość
Robin Kaye0
Okładka ksiązki - Paląca miłość

Mike Flynn poznaje Annabellę Ronaldi na weselu przyjaciela. Zjawiskowa dziewczyna od razu przykuwa jego uwagę i rozpala zmysły. Zauroczenie wydaje się...