Rozmowy z Aniołem Stróżem, o świętach, prezentach i innych ważnych sprawach

"Antoś chodzi już do przedszkola. Tam czasami trzeba kogoś przeprosić, innym razem pozbierać bez marudzenia zabawki. To nie zawsze jest łatwe. Wtedy przybywa na pomoc Anioł Stróż. Dzięki szczerym rozmowom Antosia z niezwykłym Gościem z nieba każdy kolejny dzień jest coraz lepszy."

Informacje dodatkowe o Rozmowy z Aniołem Stróżem, o świętach, prezentach i innych ważnych sprawach:

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Data wydania: 2009 (data przybliżona)
Kategoria wiekowa: 3-5 lat

Kup książkę Rozmowy z Aniołem Stróżem, o świętach, prezentach i innych ważnych sprawach

Rozmowy z Aniołem Stróżem, o świętach, prezentach i innych ważnych sprawach - opinie o książce

Bardzo fajna książka ucząca dzieci co jest ważnego w urodzinach, jak nie patrzeć na materialną stronę świata. I co zrobić aby sprawić komuś radość na święta.

Czy w tym zamku straszy?
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak0
Okładka ksiązki - Czy w tym zamku straszy?

Zbiór dwudziestu legend o zamkach polskich "Czy w tym zamku straszy?" powstał, aby zainteresować najmłodsze pokolenie przeszłością. Każdy utwór poprzedza...

Wierszyki o pojazdach
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak0
Okładka ksiązki - Wierszyki o pojazdach

W czerwcu 2015. ukazała się kolejna książka dla dzieci Elżbiety Śnieżkowskiej - Bielak "Wierszyki o pojazdach" Wydało ją wydawnictwo ESB z Warszawy. Mieści...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;