Rozsuwanki-niespodzianki. Strażak czy artysta? Zawody

Każda strona książki Strażak czy artysta? jest podzielona na pół i po rozsunięciu odkrywa przed małym czytelnikiem ukrytą ilustrację. Kto pracuje w przychodni? Lekarz. Kto obsługuje gości w kawiarni? Kelner. A kto biega na stadionie? Sportowiec.

Rozsuwając strony książeczki i obserwując jej bohaterów, najmłodsi będą poznawać nowe słowa i rozwijać mowę.

Informacje dodatkowe o Rozsuwanki-niespodzianki. Strażak czy artysta? Zawody:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2022-05-17

Kup książkę Rozsuwanki-niespodzianki. Strażak czy artysta? Zawody

Rozsuwanki-niespodzianki. Strażak czy artysta? Zawody - opinie o książce

Na każdej stronie są pytania odnośnie zawodów, gdy rozsuniemy stronę to poznamy odpowiedź na zadane pytanie. Moim zdaniem jest to super pomysł. Mniejsze dzieciaczki w taki sposób możemy nauczyć kilku zawodów. Przy trochę starszym dziecku, możemy je utrwalać poprzez zabawę. Mój Antek poradził sobie z większością pytań.

Obrazki pokazują miejsca, w których dane osoby pracują, ułatwią one zapamiętanie poszczególnych nazw.

Bardzo mi się podoba, że strony są zrobione z bardzo grubego kartonu, ciężko będzie je zniszczyć. Chociaż pewnie znajdą się dzieci, które dadzą sobie z nimi radę ?

Ja jestem zachwycona tą książeczką i chętnie poznam inne z tej serii. A Antek jak zobaczył na okładce straż to piszczał z radości. No chłopak uwielbia straż, koparki i inne takie pojazdy.

Zdrapywanki z Manią i Tyniem. Jesień
Magdalena Młodnicka0
Okładka ksiązki - Zdrapywanki z Manią i Tyniem. Jesień

Zdrapywanki z Manią i Tyniem. Jesień ma poręczny format i poprzez zabawę wspiera rozwój manualny najmłodszych. Używając patyczka, dzieci zdrapują srebrną...

Plastelinkowa akademia. Co kryje łąka?
Magdalena Młodnicka0
Okładka ksiązki - Plastelinkowa akademia. Co kryje łąka?

Co kryje łąka? to książeczka z serii Plastelinkowa akademia. Jest adresowana do najmłodszych dzieci, które właśnie rozpoczynają poznawanie świata. Jej...